Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z berettą


Recommended Posts

A jak wyczyścić replikę ze stałym zamkiem? Bo szczerze mówiąc nie mam pojęcia.

 

Mam pewien problem, otóż w pistolecie http://www.taiwangun.com/pistolety-gazowe/replika-m92f-m9-vertical-heavy-weight-gas-pistol-stti.html przy załadowanym magazynku ( kulkami i GG) kulki ledwo wylatują z lufy, GG w ogóle nie widać, co zrobić ?

 

A czy pierwsze kilka strzałów oddaje normalnie i dopiero po 3/4 strzałach gaz się kończy? Jak tak to myślę, że mag jest nieszczelny.

Link to post
Share on other sites

@up

a)Jak tak to myślę, że mag jest nieszczelny.

b)dexterkrak ma rację, jak nieszczelny to przynajmniej kilka pierwszych strzałów poleci (tak było w moim przypadku).

A jeśli masz coś jeszcze ciekawego do dodania, to napisz mi na PW. :bialaflaga:

 

@down

Wybacz mi, zapomniałem, że jak się ma 13 lat, to zawsze ma się rację.

Edited by RivPolska
Link to post
Share on other sites

No ale to, że mag jest nieszczelny nie oznacza, że jak dodasz GG to nagle wyparuje. Dopiero po 3/4 strzałach może całkowicie się ulotnić. Utrzymywałem to od samego początku więc o co chodzi :bialaflaga:

 

Edit: Zwracam honor bo się zgodziłem ze zdaniem dexterkraka, który zaprzeczył nieszczelność maga. Źle go zrozumiałem gdyż zaprzeczał wypowiedzi Gravena (który miał rację apropo nieszczelności). Co nie zmienia faktu, że nie zmieniłem swojej teorii.

Edited by Quchy
Link to post
Share on other sites

MyślĘ że asekurator może mieć rację. Mag wydaje mi się jest szczelny, bo ładuję do pełna, próbuję strzelać i po wszystkim gdy go opróżniam to gazu jest tyle samo jak na początku.

Oddam go do serwisu i zobaczymy, dziękujĘ wszystkim za pomoc.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...