Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Airborne-kamizelki (współcześni)


Recommended Posts

Dziękuję bardzo za zdjęcia .Panie Szaszłyku zadałem konkretne pytanie, które później sprecyzowałem zgodnie z poleceniem i oczekuje równie konkretnej odpowiedzi. Czyli jakich kamizelek używają, bo mi one wyglądają na jakieś plate'y ale nie mam na tyle wiedzy żeby dokładnie je określić po owych zdjęciach. Dlatego bardzo bym prosił Pana moderatora i innych tylko o konkretne odpowiedzi z podłączonymi zdjęciami.

 

Dziękuje pozdrawiam, nadal oczekuje na podzielenie się swoją wiedzą jak i zdjęciami. :)

Link to post
Share on other sites
zadałem konkretne pytanie
,

Tak, bardzo konkretne:

 

No właśnie co noszą współcześni Airborne. Czy tylko IBA czy też inne kamizelki. Jeżeli macie jakieś zdjęcia z owymi vest'ami to bardzo bym prosił również o wklejenie ich.

Mogę się założyć, że nawet nie chciało Ci się sprawdzić w jakim okresie IBA była używana - teraz, jeżeli w ogóle to w jednostkach pierwszego rzutu może znajdą się w oddziałach zabezpieczenia. Ale co tam, niech ktoś zrobi to za mnie.

 

które później sprecyzowałem zgodnie z poleceniem

Skoro na wstępie było "konkretne" to sprecyzowanie nie było wymagane, racja? Twoje sprecyzowanie ograniczyło nas do dwóch dywizji, a nie np. wszystkich jednostek podległych XVIII Airborne Corps.

 

i oczekuje równie konkretnej odpowiedzi. Czyli jakich kamizelek używają, bo mi one wyglądają na jakieś plate'y ale nie mam na tyle wiedzy żeby dokładnie je określić po owych zdjęciach.

Jakbyś pokazał konkretne zdjęcie i spytał się, co to za kamizelka to odpowiedź uzyskałbyś szybciej. Skoro wyglądają na jakieś plate carriery to pewnie nimi są.

Link to post
Share on other sites

Na poprawę humoru dodam, że jeszcze wczoraj Dzemor zadał to pytanie na dziale zielonych, z tą różnicą, że w miejscu "skąd" widniało "TROLLOWICE" :)

 

Arend go odesłał do tego działu, ale chyba kolega nie zrozumiał, że sugerowało to czytanie ze zrozumieniem, a nie żądanie gotowych odpowiedzi. Typowa postawa roszczeniowa rozpieszczonych dzieci które dostają to co chcą bez żadnego wysiłku ze swojej strony.

Zaproszę do działu dla rekonstruktorów. Tam znajdziesz potrzebne Ci zdjęcia i informacje.

I mam jeszcze prośbę . Zmnień miejsce przebywania z Trolowo Na Analfabetowo. Będzie poniekąd prawdziwiej.

Arend

 

Nie będę niedobry i odpowiem na pytanie: Nie, tak. Linki podał Szaszłyk :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...