Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kantek

Użytkownik
 • Content Count

  726
 • Joined

 • Last visited

About Kantek

 • Birthday 09/03/1988
 1. Jeżeli chodzi o prosty, mały chest rig do przenoszenia 6 magów do M4 to nie chwaląc się uszyłem coś takiego: Popełniłem też mniejszą wersję z kangurkiem na 3 magi. Oczywiście całość posiada otwierane wnętrze. Można schować drobiazgi, albo wpiąć klapki aby zabezpieczyć magazynki przed syfem. Typowe mini-chesty są za małe a cokolwiek większego to tylko zbędna powierzchnia której nie potrzebuję. Chciałem coś, co pozwoli przenosić niezbędną ilość magazynków w zintegrowanych ładownicach, apteczkę, radio, fast maga i ładownicę pistoletową i jednocześnie będzie lekkie, małe, prak
 2. To niech Ci jeszcze za 150zł przyślą wannę, aktywatory i komorę bezpyłową.
 3. Wygląda jak kamizelka ratunkowa załóg u-bootów, lekko zdekompletowana. http://www.militaryautographs.com/item.asp?itemnum=800
 4. Posiadam TacTikkę XP - do świecenia sobie pod nogi i do wszystkich prac manualnych - jest o niebo praktyczniejsza od jakiejkolwiek lampki stołowej bo świeci z tej strony, gdzie masz oczy. Pewna, nie psuje się, łatwo dostępne baterie, lekka i wygodna. :) Na rowerze się nie sprawdziła - bo świeci z tej strony, gdzie masz oczy i idealnie ukrywa wszelkie dziury i nierówności. Wszystko wydaje się być płaskie. Do świecenia "daleko" mam latarkę Surefire G3 z xenonem a do wynoszenia śmieci latarkę z Lidla na ledzie.
 5. Podejrzewam, że taki a nie inny typ klapy u żołnierzy wynika z tego, że dostali z magazynu takie a nie inne oporządzenie. :)
 6. Podejrzewam, że taki druk ma o wiele niższą wytrzymałość w ujemnych temperaturach niż w przypadku tradycyjnie robionych elementów. Jesteś w stanie to sprawdzić?
 7. Kantek

  Taniemilitaria.pl

  Mi wysłaliście kiedyś połamany celownik (nie było odłamanych fragmentów w przesyłce - ktoś świadomie zapakował w worek strunowy uszkodzony przedmiot). Więc jestem gotów uwierzyć RaaZ'owi.
 8. Trzymać opatrunki w lodówce :icon_razz: Kupić tusz do drukarek i farbować strzykawką na żółto lub niebiesko (właściwie cyjanowo) - czerwony jak ktoś nie będzie znał zasad i nie pomyśl, to kolor czerwony może sugerować, że to krew dla zwiększenia klimatu. Niebieski włącza myślenie. Dodatkowo nie będzie gnił bo jak się wybierze dobry rodzaj tuszu to będziemy mieć toksyczno-alkoholowy koktajl a nie wodę. A ten pomysł z pisakiem UV to dla chyba ma ułatwić życie organizatorowi - ma możliwość sprawdzenia które opatrunki są "złe". PS Zamiast robić dwóch kolorów i oznaczać również te dobr
 9. Jedynym rzetelnym testem gearboxa jest chrono, ucho i sprawdzenie jak chodzą zębatki po zakręceniu ich bez sprężyny.
 10. Sprawdzić opory na obwodzie elektrycznym, ewentualnie skontrolować i dogiąć blaszki stykowe.
 11. Mam MP5 ICSa, kumpel ma MP5 Cymy. Obydwie rozkładaliśmy, porównywaliśmy, składaliśmy. Cyma się szybciej ściera z zewnątrz, jest masywniejsza, ma lepsze części w środku (około roczna cyma porównywana z trzy-czteroletnim ICSem). Poza tym ICS wymagał więcej kombinowania aby zaczął działać (np. dysza ICS do MP5 nie działa poprawnie w MP5 ICS). Jak dla mnie ICS za blisko 1000zł jest zdecydowanie przepłacony.
 12. Szczerze mówiąc, jak bym miał 1300zł do wydania to bym kupił MP5 Cymy, wstawił preckę guardera, gumkę g&g, porządnie nasmarował, uszczelnił, wypodkładkował, wymienił w środku części wg uznania, dokupił porządny akumulator a resztę wydał na zapasowe magazynki. :icon_smile:
 13. A może po prostu dobry, miękki kabel modelarski?
 14. Kantek

  Milder-opinie.

  Podejrzewam, że to wygląda tak - jak ktoś się zna na sprzęcie i zobaczy, że kluczowe elementy są wykonane z badziewnych materiałów to nie kupi danego szpeju. Jednocześnie nie wystawi złej recenzji :icon_smile: Natomiast jak ktoś się nie zna to i tak będzie zadowolony bo to i tak będzie wielki progres w stosunku do lubawki. No i w opisie piszą, że z cordury. Jeżeli to prawdziwa cordura i kosztuje tyle co poliester ("cordura" wz, 93 za 27zł/mb w profilu allegro mildera) to biorę w ciemno cały wagon. Inna sprawa - na materiale można zaoszczędzić. Ale nie każdym - przykładowo elementy plastik
 15. Masz niepełnosprytny pas i/lub jesteś za krótki. Z pasem z dwoma rzędami palsów ładnie się zgrywa.
×
×
 • Create New...