Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam,

Głupio tak zaczynać byt na forum od próśb za co z góry przepraszam.

Ale do sedna. Właśnie za zaczynam moją przygodę z ASG, w dniu wczorajszym kupiłem sobie gazową replikę karabinku M4 WE-M4 GBB CQBR i mam z nią następujący problem: posiadam do niej dwa magazynki - jeden na Green Gas, a drugi na CO2. Z tym pierwszym wszystko było w porządku przez pierwsze 4-5 nabić zasobnika z gazem, a potem po 1-2 strzałach z lufy i komory ulatniał się cały gaz i nie mogę normalnie strzelać (próbowałem kilka razy napełniać i cały czas to samo). W międzyczasie (jak jeszcze wszystko działało normalnie) nasmarowałem magazynek jak i całą replikę olejem silikonowym jak zasugerował mi sprzedawca (nie wiem, czy nie za dużo 'psiknąłem', ale nie jest też tak, że replika, jak i mag pływają, więc chyba dobrze). Wygląda to tak

(Problem widoczny od 3:04)

Wydaje mi się, że jest to problem z magazynkiem, gdyż z tym drugim na CO2 wszystko działa normalnie tzn. gaz się nie ulatnia i można normalnie strzelać.

Z tym drugim magazynkiem (na CO2) jest inny problem. Mogę z niego oddać jakieś 20-22 strzały i kończy się gaz (z magazynkiem na GG mogłem oddać jakieś 45-50 przy tej samej temperaturze tj. 25 C) i jest tak z każdą nową kapsułą.

Z góry dziękuję za pomoc!

Edited by bfk
Link to post
Share on other sites

Nie. Zwrotu możesz dokonać w przypadku zakupu internetowego lub w inny sposób zdalnie. Ale jesli replika nie kuka (a właściwie żadna gazowa nie kuka prawidłowo) to oddaj do sklepu i żądaj wymiany na nowy egzemplarz. Jak dostaniesz nowy i nie będzie działał prawidłowo- żądaj wymiany na nowy. Aż w końcu sami Ci zaproponują zwrot kasy...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...