Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

UVEX I-VO vs BOLLE SILPSI vs Peltor MAXIM BALLISTIC


Recommended Posts

Miałem wszystkie z wymienionych, oraz wiele innych

 

Wszystkie parują ! Nie ma okularów które nie parują ! Są jedynie te słabiej i mocniej.

 

Mój wybór stanął na okularach ESS takich jak te :http://deltashop.pl/product.php?id_product=300

 

Bardzo rzadko parują szybka "Bursztynowa" daje świetny kontrast nieraz dzięki temu jesteś w stanie wychwycić maskującego się w lesie przeciwnika czego w zwykłych możesz nie dostrzec. Wszystko dzięki kontrastowi ! Okulary świetnie nadają się na słoneczne dni jak i ciemne pomieszczenia.

 

 

" Świat jest w nich kolorowy "

 

Ja mogę z czystym sercem polecić firmę ESS nie koniecznie musi być to ten model bo posiadam również wersję Ice i jest tez nie zawodna.

 

Inwestując troszkę więcej w okulary czuje się bezpiecznie gdyż są to okulary balistyczne a nie jak Uvexy , Bolle, Peltory " Ochronne "

Link to post
Share on other sites

U mnie faworytem są Peltory... Tak jak ktoś pisał powyżej, wszystko będzie parować. Osobiście wolę zgubić, zepsuć okulary za 30 zł niż za 100 zł. A na pewno wszystko będzie parować, nawet jak będziesz używał "magicznych" sposobów czy najlepszych antyfog-ów.

 

EDYTA: Można poczytać o specyfikacji materiałów i klasie ochronności uwzględniając wytrzymałość mechaniczną - co do Peltorów to też przewyższają normę MIL-STD 662. Wszystko zależy od klasy ochronności.

 

Dygresja: Mechanixy to rękawiczki dla mechaników samochodowych i ogrodników, nagle pojawiają się w nich Seal'si i twierdzi się że to rękawice dla operatorów......

Edited by shortee
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...