Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

otix96

Użytkownik
 • Content Count

  111
 • Joined

 • Last visited

About otix96

 • Birthday 04/20/1996

Recent Profile Visitors

2,801 profile views
 1. Ja używam 11,1 ale mam inny silnik oraz peruna :)
 2. Możliwe, że źle zrozumiałem i miało być na odwrót :P
 3. Słyszałem, że Avalon jest słaby od serwisantów oraz ludzi którzy używali, słyszałem że wersja VR16 są niby lepsze ale czym się różnią nie mam pojęcia.
 4. Ja bym brał pod uwagę tylko KWA oraz VFC(seria VR16, nie AVALON!!!). GB od KWA niby to samo co kiedyś ale parę dodatków wrzucili jak te fps i szybka wymiana sprężyny :)
 5. W sumie racja! Jeśli zasięg będzie wystarczający to nie ma co z mocą kombinować. Ale co możecie powiedzieć na temat GB jeszcze nowego od VFC? Z czym można go porównać?
 6. Ma 400fps ale mnie kolego interesuje 450! Jeśli już w stocku ma taki fajny zasięg to przy wymianie lufy,gumki i flata powinno być jeszcze lepiej :) Dlatego pytam jak zachowa się GB przy takich fps i czy nie będzie awaryjny czy będzie powtarzalność i nie zawodność? Nie wymieniając przy tym całego GB :)
 7. Suma sumarum wychodzi, że VFC wypada lepiej niż KWA mam rozumieć? Będzie "lepszą" bazą pod ten tuning który oczekuje od repliki? Będzie też równie nie zawodny GB jak w starych GB KWA?
 8. Witam, Mam pytanie czy jakiś posiadacz tego cacka: - VR16 RIS SOPMOD lub - VR16 RIS II Może wypowiedzieć się w kwestii tuningu jak sprawa wygląda? Jakie ma słabe strony GB co warto wymienić :) Mnie interesuje 450fps oraz zasięg około 60m :)
 9. Ok dzięki, widziałem i całkiem fajnie wygląda :) Ale zastanawiam się nad nowa od TMC lub używką od jakiegoś polskiego producenta Currahee czy Red River ewentualnie Templars. Wydaje mi się, że owa używka lepiej mimo wszystko posłuży niż ten lepszy chinol :)
 10. @up Powiem czytając wypowiedź sam zgłupiałem, że dana firma tak szybko się rozwija w ciągu kilku godzin :P Ale pomijając ten fakt raczej jestem ku KWA bo tam dużo w Gb się nie zmieniło a nie chce mi się wierzyć że nagle taki progres VFC zrobiło w swoim GB.
 11. Podoba mi się jeden może dwa modele od VFC ale dostępność w PL słaba. A jak wyglada GB porównując do KWA? Będzie tak samo długo wytrzymałe na tych 450fps co na KWA? Ja zapewne po zakupie wyrzucę lufę gumkę. Następnie będę wymieniał części z środka jakie będzie trzeba aby osiągnąć ten wynik i nie awaryjność. Podam ci modele może coś o nich mi powiesz: VFC VR16 RIS SOPMOD I ewentualnie druga opcja VFC VR16 Fighter Carabine mk2 blk
 12. Ok, jakie emki są jeszcze warte uwagi w rozsądnych cenach G&P? Prócz KWA oczywiście :)
 13. Ok, to daj znać jak wygląda to KWA. Raczej jestem skłony ku KWA z tego co u mnie w środowisku mówili. Tylko jestem ciekaw tego nowego GB, jak będziecie macać dajcie znać jak z osiągami czy na moje 450fps będzie odpowiednia replika :)
 14. Witam, Po przeczytaniu tony wpisów na forum nadal mam dylemat, odnośnie wyboru repliki. Nadal mnie ciekawi sprawa z nowymi GB od KWA za dużo informacji na forum nie ma jak się mają do tych starych 2GX, którego osobiście posiadałem i byłem bardzo zadowolony. Z tego co wyczytałem na forum VFC zrobiło duży krok w przód, seria Avalon itd. lecz niestety mi one się nie podobają, jedyną opcją od VFC jest HK m27 IAR. Moje oczekiwania? Dość dobry zasięg: 50/60m FPS: 450fps na 0,2g I niezawodność GB, żeby po jakiś krótszych seriach(mój styl gry przeważnie tryb auto 3-5
 15. Oczywiście że będę grzebał! Ktoś bawił się nowym GB KWA 2,5 czy 3,0?
×
×
 • Create New...