Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Elektryczna broń jednoręczna do 350zł MAX!


Recommended Posts

Witam !

Chcę zakupić sobie elektryczną broń jednoręczną do strzelania do tarczy, puszek itp. Do wydania na tą broń mam maksymalnie 350zł! Zależało by mi na regulowanym Hop-upie i przydałby się Electric Blow-Back : )

 

PS. Czy broń jednoręczna zasilana CO2 lub Green Gasem byłaby lepsza do strzelania do tarczy ? Jeżeli bardziej by się sprawdziła broń zasilana CO2 lub Green Gasem to zależało by mi też na Hop-upie i Blow-Backu.

 

Prosiłbym o szybką pomoc.

Pozdrowienia dla wszystkich użytkowników forum wmasg.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Jakbyś dorzucił jeszcze z 40 zł to kupisz nowego glocka KWA . Replika ma sporo dobrych opinii . Sam się zastanawiam nad kupnem jakiegoś gaziaka i myślę nad

właśnie tym klockiem (chodź niechętnie) i 1911 od Army .

Jak chcesz jeszcze taniej to ta replika ujdzie.

http://www.taiwangun.com/pistolety-gazowe/replika-m92f-m9-heavy-weight-gas-pistol-stti.html

Ale nie kupowałbym jej. :D

Wszystkie repliki jakie podałem są na gaz mają gbb (poza STTI) oraz hopka.

 

P.S

W sumie jak tylko do strzelania do tarczy to wiatrówka wystarczy i mają blow-back.

Edited by Reegz
Link to post
Share on other sites

Jakbyś dorzucił jeszcze z 40 zł to kupisz nowego glocka KWA . Replika ma sporo dobrych opinii . Sam się zastanawiam nad kupnem jakiegoś gaziaka i myślę nad

właśnie tym klockiem (chodź niechętnie) i 1911 od Army .

Jak chcesz jeszcze taniej to ta replika ujdzie.

http://www.taiwangun.com/pistolety-gazowe/replika-m92f-m9-heavy-weight-gas-pistol-stti.html

Ale nie kupowałbym jej. :D

Wszystkie repliki jakie podałem są na gaz mają gbb (poza STTI) oraz hopka.

Tak tanich broni nie kupuję ;]. Broń którą chcę kupić ma być w przedziale 199-350zł. Polecisz coś jeszcze ?

 

Skoro będziesz strzelał do tarczy, puszek itd. to pomyśl nad wiatrówką - większa frajda.

Mam już śrutówkę :D, więc postanowiłem kupić gnata ASG : ). Poleciłbyś coś ?

Link to post
Share on other sites

Tak tanich broni nie kupuję ;]. Broń którą chcę kupić ma być w przedziale 199-350zł. Polecisz coś jeszcze ?

 

No to albo poszukasz sobie jakieś wiatrówki tu niestety nie pomogę , albo glocka od KWA . Jak troszkę poszukasz to znajdziesz temat o maltretowaniu repliki.

Koleś kopał gnata po śniegu tarzał w mące i coś tam jeszcze , a replika cała jedyne co to zaczeła się lekko ścinać , no ale kto normalny tarza się po mące i kopie gnata przez 30 min. po śniegu podczas walki :P.

Link to post
Share on other sites

No to albo poszukasz sobie jakieś wiatrówki tu niestety nie pomogę , albo glocka od KWA . Jak troszkę poszukasz to znajdziesz temat o maltretowaniu repliki.

Koleś kopał gnata po śniegu tarzał w mące i coś tam jeszcze , a replika cała jedyne co to zaczeła się lekko ścinać , no ale kto normalny tarza się po mące i kopie gnata przez 30 min. po śniegu podczas walki :P.

Powiem Ci tak, że szukałem i znalazłem sobie kilka fajnych modeli, które mi odpowiadają, ale chciałem żebyście mi doradzili :P.

 

PS. Dla sprostowania sprawy. Nie jestem zielony w tym temacie tylko chciałem się dowiedzieć co byście polecili ;p

Link to post
Share on other sites

Nie umiesz samemu poszukać i poczytać? Ja jak się o coś tutaj pytam to najpierw sam szukam próbuję a jak nie idzie to piszę tutaj po to jest to forum. Co do tematu to nie ma zbytnio broni krótkiej (pistoletu) elektrycznego, są tylko glocki cymy i jakieś inne tego typu np. usp elektryczne też gdzieś było nie wiem jak z dostępnością ale odrazu Ci powiem że repliki asg nie są dobrym pomysłem strzelania do tarczy. Nie mają one tak precyzyjnego strzału jak wiatrówki ale jak wolisz. Poza tym jak już ma być broń krótka to weź ogarnij jakiegoś gaziaka za tą cenę za 350zł coś w miarę znajdziesz jak powyżej wymieniony glock KWA. Szukaj trochę i poczytaj i znajdziesz co będziesz chciał. Pozdro ;p

Link to post
Share on other sites
Tak tanich broni nie kupuję ;]. Broń którą chcę kupić ma być w przedziale 199-350zł. Polecisz coś jeszcze ?

Po pierwsze TO NIE JEST BROŃ.

A po drugie, to dlaczego nie? Nie będzie szpanu przed kumplami że mama dała 400zł, a nie 100?

Link to post
Share on other sites

Jak ci się poszczęści, to MP5K wyrwiesz. Jak TEGO nie utrzymasz jedną ręką, to już nie wiem.

Cm-kę na lajcie utrzymuję w jednej ręce, a tamten koleś robi sobie jaja ...

 

Po pierwsze TO NIE JEST BROŃ.

A po drugie, to dlaczego nie? Nie będzie szpanu przed kumplami że mama dała 400zł, a nie 100?

Po pierwsze mama nie daje pieniążków na ASG, nie wiesz, nie odzywaj się.

Link to post
Share on other sites

Ehh ludzie.... Wałkowanie miliony razy że w takim przedziale cenowym do strzelania tarczowego najlepsza jest wiatrówka.

Np taka: http://allegro.pl/pistolet-wiatrowka-beretta-elite-ii-gratisy-i2424453381.html nie ma blow backa ani hop upa,ale zasięg[dobra powtarzalność strzałów] i kopa jaki daje nie uświadczysz w żadnej replice asg,tym bardziej AEG.

Edited by ddw2
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...