Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam

 

Wciąż myślę nad tuningiem mojej eMki. Jak nie policzyć - wychodzi sporo pieniędzy.

 

Znalazłem przy tej okazji http://asgshop.pl/sklep/catalog.php?cat=5 coś takiego.

 

Cena spora - choć niewiele większa niż zwykły tuning na topowych częściach + wsadzenia tam jakiejś znośnej elektroniki.

 

Pytanie - czy ktoś miał z tym styczność. Jak z awaryjnością, kompatybilnością, sprawnością działania, reakcją na spust itd.

Słowem - czy warto? Przy założeniu, że do swojej repki i tak pakowałbym silnik Systema Magnum (lub hispeed) i zębatki z górnej póły - co już daje nam > 600pln.

 

Pozdrawiam

Przemek

Link to post
Share on other sites

...no i chyba jednak poczekamy trochę.

 

Większość opinii w necie jakie znalazłem to właśnie - nie miałem ale słyszałem. Ewentualnie nie miałem ale lepiej sobie samemu poskładać itd. Gro z tego jest pewnie w myśl zasady "chciałbym ale nie mogę, więc chociaż sobie popsioczę".

 

Czy ktoś miał okazję sprawdzić to w polu?

Link to post
Share on other sites

Ale wiesz, tłok jest taki jak w PTW, czyli nie do zajechania, jedyne co się może zjechać to listwa tłoka ale to na sprężynach >M150 i mega przebiegu, jeżeli zębatki są robione na poziomie PTW to też nie ma się o co martwic. A ze zdjęć wnioskuje że jakością nie odbiegają od tych z TW5.

 

Zresztą co z tego że są tylko dedykowane części do tego GB? Ważne że są dostępne, nawet nie trzeba kupować zestawów tylko pojedyncze części, jak np. tylko jedną polówkę gb czy zębatkę.

 

Po filmikach widać że strzela tak samo jak PTW chodzi o reakcję na spust, tylko wkładając ten GB do AEGa ma się przewagę większej niezawodności magów i lepszy system hop up.

 

Jak masz kasę to kupuj, niezawodność PTW + dobra komora z aega i jest potwór.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...