Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Crazy Airsoft Innovations Center


Recommended Posts

Cześć,

 

W wyniku nieszczęśliwego wypadku musiałem częściowo zrezygnować z ASG. Przeszedłem 2 operacje i mam znaczną niestabilność stawu kolanowego.

Nie mam zamiaru opuszczać tak znakomitego hobby stąd stworzyłem portal zbierający i zrzeszający ciekawostki, poradniki i instrukcje do różnych konstrukcji pomocnych w ASG.

 

LINK: http://www.facebook.com/CrazyAirsoftInnovationsCenter

 

Codziennie wrzucam nowe filmy i nowe posty. Bardzo zależy mi na rozwinięciu pomysłu, zatem proszę o "polubienie" strony i zareklamowanie u kolegów.

 

Ten temat niech będzie poświęcony radom i ewentualnym negatywom. Portal jest prywatnym blogiem i nie ma charakteru komercjalnego.

Edited by penio151
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Rozpocząłem kręcenie filmów instruktażowych, tutoriali i filmów z składania replik. Zapraszam na Fanpage i kanał na Youtube

 

 

Jestem ciekaw waszej opinii, piszcie swoje skargi i przedewszystkim pochwały, co wam się podoba a co nie :)

 

http://www.youtube.com/user/CAirsoftInnovations?feature=plcp

 

http://www.facebook.com/CrazyAirsoftInnovationsCenter

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Zapraszam do głosowania w ankiecie, która jest wynikiem dyskusji na temat przydatności graczy Airsoft w celach Obrony Cywilnej Kraju.

 

Ankieta dotyczy Obronności kraju.

 

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Podsumowując rok 2012, w którym strona powstała, osiągnęła pułap 250 subskrybentów. Na stronie toczą się żywe dyskusje na tematy Airsoftowe, domowe modyfikacje sprzętu (w tym kilka osiągnięć w wytwarzaniu granatów i zapalników do nich) oraz tematy ogólno militarne.

 

Jak na fanpejdż o charakterze czysto hobbistycznym uważam, że to dobry wynik, zwłaszcza, że rozpoczynałem mając niewielkie doświadczenie w przeprowadzaniu poważnych relacji oraz borykając się z problemami zdrowotnymi.

 

Rok 2013 Przyniesie szczególne zmiany. W planach są filmy i relacje ze strzelanek lokalnych, prezentacja przydatnych modyfikacji sprzętu, recenzje oraz krótkie kursy prowadzone przez instruktorów taktyki. Wciąż staram się popularyzować bezpieczną pirotechnikę na polu ASG oraz savoir vivre strzelanek.

 

Ogólnym zamierzeniem projektów nie jest przedstawianie Hi-endowych (w domyśle też najdroższych rozwiązań), ale rozwiązań stosunkowo tanich, popularnych, ogólnie dostępnych i w pełni spełniających swoją funkcję. Wiadomo, że oddanie niektórych spraw specjalistom, bardzo ułatwi sprawę, jednak pokonanie trudniejszej drogi, sprawia większą satysfakcję!

 

Dzięki wszystkim za wsparcie i obiecuję dalej prowadzić rzetelną pracę!

Ave!

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Będę tym negatywnie nastawionym.

 

1. Aukcja na allegro aż zajeżdża opisem dopasowanym tak żeby sprzedać legalnie coś podejrzanego, mimo że z tego co widzę jest to legalne. (nie znam się)

2. Na jaki zasięg roznosi się opisany "pył" z eksplozji.

3. Co to jest "patentowa mieszanka" bo brzmi strasznie głupio.

4. W jakim sposób ta patentowa mieszanka lub pianka poliuretanowa "naturalnie występuje w przyrodzie"

5. Z czegokolwiek są te granaty zdecydowanie nie chciał bym wdychać tego w postaci pyłu.

 

Mimo że oczywiście cię rozumiem to patrząc na wymowę aukcji i filmiku ktoś może się przyczepić z powodu braku działalności gospodarczej.

Link to post
Share on other sites

Jasne, już wyjaśniam wszystkie wątpliwości. Opis allegro jest tak dopasowany, ponieważ petarda w momencie włożenia do granatu traci swój certyfikat i nie mam na to wpływu. Stąd muszę informować, że tylko osoba uprawniona, może uzbroić granaty. Sam granat, jest w pełni legalny. Jeśli masz jakieś rady, bardzo pomogą dopasować opis.

 

Pył roznosi się na odległość około 2m (widać dokładnie na filmie) dodatkowo, granat fragmentuje na kruche odłamki. Pył przypomina mąkę więc nie zostawia trwałych śladów na mundurze i nie wymaga prania.

 

Patentowa mieszanka. Trudno mi to Tobie wytłumaczyć....jest to tajna receptura, której jeszcze nikomu nie zdradziłem. Na filmie na Youtubie, prezentuje jej wytrzymałość.

 

Opis dotyczy mieszanki, Tu na zdjęciu możesz zobaczyć, jak w środowisku wilgoci, wyrosła flora na wspomnianym granacie.

601839_497506823637667_201566701_n.jpg

 

Nie zalecam wdychania czegokolwiek :icon_smile: Pracuje już z tym materiałem 4 lata. Wdychałem, wcierałem w skórę, nie wywołuje uczulenia.

 

Co do działalności gospodarczej...prowadzę w tej chwili działalność hobbistyczną, z której rozliczam się z Skarbem Państwa. Z racji sprzedaży tych granatów nie czerpię żadnych zysków.

Edited by penio151
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...