Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Buniek92

Weteran
 • Content Count

  888
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sztos robota :) Pierwsze skojarzenie to Beretta z Robocopa :)
 2. Historia jakich wiele. 10 dni temu przelałem kasę dla GringoKM i kontakt się urwał, przesyłki brak. Kwota symboliczna - 40 zł. Mam nadzieję, że to okoliczności losowe, a nie chęć wzbogacenia się jest odpowiedzialny za brak przedmiotu. Jak znajdę chwilę złożę zawiadomienie gdzie trzeba.
 3. Dzięki. Przy takiej cenie repliki średnio opłaca się grzebać. Nie wiem jak tak dobra konstrukcja może być tak tania ;)
 4. Panowie, przepraszam, że się wtrącam, ale jak widzę takie zaangażowanie to coraz częściej mam ochotę sprzedać współczesne baracheło, którego i tak nie używam i rozpocząć przygodę z ASH. W kwestii limitu FPS, pozwólcie, że podpowiem Wam rozwiązanie, które może być może ułatwi Wam życie. Większość 4 taktów jest w standardzie VSR, tak więc te same sprężyny i wymiary cylindra. Czemu nie zamówicie kompletu sprężyn od lokalnego producenta? Wystarczy podać parametry takie jak grubość drutu, ilość zwojów etc. Mój brat robił tak kiedyś gdy części tuningowe były trudno dostępne i zdało to egzamin.
 5. Replika mocno specyficzna. Ponad 10 lat na rynku, masz o niej długi temat w tym dziale.
 6. W skrócie: Mamy rok 2019. Nie ma gimnazjów, więc nikt nie nazywa nas gimbomoderacją. Naszymi replikami sterują inteligentne komputery, a ludzie dalej nie przyznają się do trafień. Do niektórych replik znów wróciło sprężone powietrze z butli na plecach. Na instagramie obok cycków i żarcia pojawili się airsoftowi influencerzy., czyli ziomki, którzy są znani bo robią jebjebjebjeb z plastikowych kulek i masę zdjęć swoich twarzy. Od lat nie słyszałem słów stylizacja i rekonstrukcja, a ludzie raczej biegają w chińskim szpeju. Nikt nie zaczyna już przygody ze sprężyną. W lato na strzelanki jest za g
 7. Buniek92

  LMG [GE/JG]

  Kupiłem. Nie mam czasu, ani nerwów na długie formy więc wypiszę co rzuciło mi się w oczy. WOW: LKM za 1100 zł. Cena z pewnością jest atutem tej repliki. Czy na polach zaroi się od Meszingunerów? Nie wydaje mi się. Niewiele drożej można mieć m249 od A&K, lub w tej samej cenie RPK od Cymy. Choć wiadomo, że każdy rasowy asgej musi mieć jakiegoś ARa. Poprawnie wykonana, choć bez naklejki "made in china" też bym się domyślił skąd to cacko pochodzi. WTF: Klekocze lufa zewnętrzna, klekocze frontgrip. Być może wystarczy dokręcić imbusy i luz zniknie. Prawdopodobnie k
 8. Buniek92

  LMG [GE/JG]

  Cześć, Na GF pojawiły sie nowe, LMG od GE. W sieci raczej niewiele na ich temat, ale może słabo szukałem. News; https://wmasg.com/pl/news/view/9473
 9. Nie obawiacie się luzów po częstej zmianie uppera? Stałem przed podobnym dylematem i finalnie zdecydowałem się na G36c.
 10. Kolego, w dziale tuning jest już temat dla tej repliki. Zamykam.
 11. To pytanie o naturze zgoła filozoficznej :) Custom to słowo anglojęzyczne, w wolnym tłumaczeniu oznacza: "Skarbonka bez dna". Tak jak wspomnieli koledzy, nie ma jednoznacznej definicji.
 12. Ej stary, ale w pierwszym poście masz wszystko opisane. Po co mamy cytować coś co było już milion razy wałkowane?
 13. Jakieś 4-5 miesięcy temu kupiłem na zbrojowni. Fakt, faktem prosiłem o dołożenie mosfetu i robota została spartolona, ale... G36 było :)
 14. Polować na promocje. Ja za 399zł wyhaczyłem G36c od Boyi, które konstrukcyjnie bije na głowę JG.
 15. Lubię takie pogadanki, choć mógłbyś pociąć trochę materiał i go skrócić :) Druga sugestia to taka, że mógłbyś w opisie filmu dodać odnośniki przekierowujące do konkretnych fragmentów. 3:30 sprawdzanie silnika: 4:50 - wyjmowanie gearboxa 5:50 itd. Leci sub na rozpęd kanału :)
×
×
 • Create New...