Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Najlepsza snajperka HP?


Recommended Posts

Yo!

 

Czy ktoś ogarnięty w temacie mógłby mi podpowiedzieć jak przerobić / zrobić samemu / whatever porządną snajperkę

 

Pierwsze to zasilanie

AEG

ASG (sprężyna)

Green Gaz

CO2

Sprężone powietrze

 

Mnie interesuje głównie Sprężone powietrze, bo można używać cały rok, ładowanie butli nie jest jakoś specjalnie drogie, nie trzeba się męczyć z przeładowaniem zamka i generalnie spora moc

 

Druga sprawa to koszty, naturalnie im mniej tym lepiej, ale by otrzymać coś dobrego to 10zł nie wystarczy

 

Trzecia to replika boczna jaką polecacie (wiadomo, że jako snajper powinno się mieć jakiegoś aega na dys. mniejszym niz te 50m przy takiej mocy snajpy)

Może kupiłbym taką MP5 jaką miałem (400fps na 0.23)

 

Miałem kiedyś CM049SD6 (kupiłem, gdy kosztowała jeszcze 600zł) ale sprzedałem ją jakiś rok temu

potem latałem z dwoma Berettami CO2, które sprzedałem 3 miechy temu chcąc skończyć z ASG

 

ale ostatnia impreza (Raszówka) znowu obudziła we mnie chęć strzelania (kolega pożyczył AK47 i klamkę), z tym że dla odmiany chciałbym spróbować snajperstwa. Problem w tym, że nie wiem wiele o przeróbce, tuningu broni (bo sam nie rozkręcałem nic poza kioskowymi pistoletami za 10zł), więc pytam was - bardziej ogarniętych.

 

Proszę o przybliżone koszty i jak to zrobić, bądź komu dać do zrobienia i czy lepiej przerobić już jakąś, czy złożyć od podstaw samemu?

 

Sam wpadłem na kupienie RAMu http://www.activegames.pl/pl/p/RAM-M4-R.I.S.-CUSTOM-6mm/269

wsadzenei 595mm PDI i tłumika który to zakryje i trochę wyciszy, ale dexterkrak napisał

 

"HU podobno skrajnie badziewny, lufa do wywalenia. Gdyby zostawiać z tego samo zasilanie to w zależności od odskoków FPS jakie generuje sam system ze swojej natury- można pomyśleć. Ale po doliczeniu do tego kasiorki na butlę HP itp to warto się zastanowić, czy już nie można po ludzku zmontować normalnej snajperki... "

 

dlatego napisałem ten temat, jak tę normalną snajpkę zmontować :D

 

domyślam się, że butla nie koniecznie była by w kolbie (ale jakby była to super) i trzeba to ustrojstwo co dba o stałe ciśnie zamontować (i można moc-ciśnienie odpowiednio zwiększać i zmniejszać)

Edited by Dejv
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...