Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Ja kupiłem prawie to samo ale http://gunfire.pl/product-pol-1152189702-BI-3581M.html w innej wersji, w sumie kilka drobnych problemów jak na razie miałem, komora się zapychała ciągle i musiałem maga wyjmować i tak co chwile, ale na innych magach dawała radę, sporadycznie się zapychała potem. Szczerze powiedziawszy to już bym wolał g36c lub g36k od JG, nie kupuj tego, raczej nie spełni Twoich oczekiwań :wink:

Link to post
Share on other sites

yhym, dzięki wielkie Dojcz ; )

wiesz, komorę można kupić nową czy coś ;) a mi tak się emki podobają i już bym ją powoli (zbierał) i ulepszał ;d a do kałacha nie przywiązuję się ; / wiec, nie chciałbym do niego funduszy wkładać

Link to post
Share on other sites

To na pewno lepszą inwestycją będzie coś z rodziny g36c, a jeżeli masz 600zł to bierz cm003, była nie dawno na taiwangunie, pewnie będzie znów za jakiś czas. M4 dobre z tego co czytałem zaczynają się od 900zł, i posiadając moje BI-3581 mogę się z tym twierdzeniem zgodzić, jeszcze przypomniało mi się parę mankamentów tych replik. Przedni grip, ta dolna cześć, podczas strzelanki mi parę razy odpadł, bo jest tylko na zatrzask, w tym modelu co podałeś ta część gripu jest prawdopodobnie na zawiasach otwierana i tam akumulator wchodzi, podobno że to się gibie strasznie. Do tego zawiesiłem replikę na pasie i przytegowałem dwie klamry do tej zawieszko co między prowadnicą jest a body, i teraz lekko prowadnica mi się gibie, minimalnie, ale gibie. Całe szczęście że wylicytowałem tę replikę na allegro GunFire za 350zł, w tej cenie miałbym tylko cm028, które jest porównywalne jakościowo, można by rzec że nawet lepsze :icon_biggrin: jeszcze raz: nie kupuj, 600zł, nie opłaca się.

Link to post
Share on other sites

w tym modelu co podałeś ta część gripu jest prawdopodobnie na zawiasach otwierana i tam akumulator wchodzi, podobno że to się gibie strasznie. Do tego zawiesiłem replikę na pasie i przytegowałem dwie klamry do tej zawieszko co między prowadnicą jest a body, i teraz lekko prowadnica mi się gibie, minimalnie, ale gibie. Całe szczęście że wylicytowałem tę replikę na allegro GunFire za 350zł, w tej cenie miałbym tylko cm028, które jest porównywalne jakościowo, można by rzec że nawet lepsze :icon_biggrin: jeszcze raz: nie kupuj, 600zł, nie opłaca się.

 

 

Nie dramatyzujmy.

Mam do CQB właśnie s-system od A&K i nie ma szału, ale też "gibanie" chwytu w miejscu gdzie wkłada się akumulator raczej nie może mieć miejsca - z jednej strony jest zawias a z drugiej dwa sensowne zatrzaski.

"Gibanie się" prowadnicy za to ma najprostsze na świecie rozwiązanie - wkładasz śrubokręt w prowadnicę i dokręcasz śrubę, która łączy ją z resztą karabinu.

 

...Aczkolwiek za 600zł to bym tej emki nie kupił ;)

 

Mając taką kasę brałbym cm003, ewentualnie dozbieraj do g&p/kwa.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...