Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mundur maskujacy zwiadu rosyjskiego


Recommended Posts

Tak jak napisałem w temacie chciałbym dowiedzieć sie gdzie i za ile kupić owy mundur(?). Był on używany przez zwidowców rosyjskich podczas II WŚ.

Mniemam ze zakłada sie to cos NA jakikolwiek inny mundur(troche gruboscia materiału pizame przypomina :lol: ). Wyglada tak: kolor jasno zielony obłozony białmymi lisciami :D i ma integralny kaptur . Wydaje sie ze nie powinno działać lecz działa (co mnie zdziwiło :o ). Ci którzy ogladali film "Kryptonim "Gwiazda"" wiedza o co chodzi.

 

P.S.Sory, wiem ze to troche zagwmatwane ale trudno

Link to post
Share on other sites

Witam!

Oglądałem ten film, coś podobnego było równierz w "Kryptonim Puch" Bogusława Wołoszańskiego. Widziałem na zdjęciach, że specnaz używa ich do dziś :!: Chodzi ci o coś takiego: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=45574002 Były one robione w kilku kamuflarzach. Cena napewno jest wysoka tam na allegro był(pisze bo nie wiem czy aukcji nie usuneli) za 300zł, ale to kopia robiona na potrzeby TVP1 czyli programu Wołoszanskiego.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

tak bardzo podobny też mi sie podoba ale inny kamuflaz cały jest(raczej) w jasnej i w niektórych miescaah troche bardziej ciemnej zieleni a na tym tle białe liscie liscie sa takie jakbys je rysował ale bez koloru tylko kontury a maskuje nawet dobrze

 

P.S.Film był odlot a po paru informacjach niemam nic do rosjan.(a kiedys mniemałem ze sa brutalni jak szkopy).

 

Pozdrowienia.

Link to post
Share on other sites

P.S.Film był odlot a po paru informacjach niemam nic do rosjan.(a kiedys mniemałem ze sa brutalni jak szkopy).

 

Pozdrowienia.

 

Myśle że masz za małą wiedzę zeby się na takie tematy wypowiadać, tak więc nie rzucaj tego typu hasłami na forum.

 

Sorry za OT, ale jestem uczulony na tego typu sprawy.

Link to post
Share on other sites

Aha mam rozumieć ze są one nadal w użyciu i chyba też zauwazyłem ze raczej ciężko je zdobyć w cenie do(nie śmiejcie sie ale starzy jakoś nie patrzą na cos co jest pizamą w plamki i kosztuje 300 zł)50-60zł?

 

P.S. Sory Ryb nie chciałem cie urazic.

Link to post
Share on other sites

12 a co?(wiem ze troche mało) A takich mam starych ze szok sam gun'a nie mam, a wierząc moim rodzicom to jeżeli jakims cudem bede miał średnią powyzej 4.75 to mi pozwolą kupić i tak cos słabego bo pewnie jak ich oświece

czym jest ASG to moze do 3 stów bede mogł wydać. Chyba cos innego poszukam do maskowania jezeli tyle mam wydać(moze jakieś ghillie suit?).

 

P.S. Sory za OT :wink:

Link to post
Share on other sites

Wiesz Patriota. Zanim kupisz ASG porządnie się zastanów czy masz z kim strzelac. Bo wiesz takie kupowanie aby strzelac do tarczy moim zdaniem nie ma sensu, wtedy lepsza wiatrówka. Co do ghille suita, jest to raczej drogi wydatek(może się myle) ale zawsze można zrobić samemu. Mam na kompie "przepis" na ghille'a jak coś to na PW daj maila to ci przesle. Muwisz ze kupisz do 300zl, do tej ceny to raczej karabinki nie snajperki więc raczej w ghille suicie niewygodnie by się biegało. A leżenie w krzakach z karabinkiem raczej słabe skutki by przyniosło. Co do ASG ja na twoim miejscu kupiłbym za 400zł M16 z Tokyo Marui. Jeszcze raz ci mówie, dobrze się zastanów. :wink:

Link to post
Share on other sites

fajnie sas ale mam sie z kim strzelac a co do tych 300 to i tak moze mi sie trafi 400 plus sto na kulki i upgrade razem 500 na np. Sig sauer'a 90 hehe :wink: .

 

P.S. Wiem ze 100 to na upgrade za mało i jeszcze kulki ale tacy rodzice ale i tak mi sie uda poźniej wymulic wiecej kasy

P.S. sas email masz pod kazdym moim postem no i wysłałem ci na PW.

 

Pozdrowienia.

Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...