Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaka Używana replika do 500/600zł?


Recommended Posts

zapisze sobie do zakładek bo replika konkret :icon_biggrin:

 

W takim razie lepiej poczytaj jeszcze opinie o Gietkach CA bo są różne. Np. pękające kolby,chwyty przednie,średnia jakość wykonania zewnętrznego. Widzę,że ta kolba u góry jest chyba sklejona izolką,czyli może być już pęknięta. Nie zaczynaj lepiej od używki.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

OFF taka prawda jest żę jeśli repliki każdy sam nie przetestuje to nie będzie wiedział co to za sprzęt.

 

Nie każdy ma fundusze i czas na testowanie wszystkich replik,które mu się podobają. Do tego mam forum i wyszukiwarkę. Chcę się czegoś dowiedzieć więcej to szukam,a nie polecam ślepo tylko dlatego,że coś jest zrobione przez jakąś firmę,bo niektóre firmy mają bardziej udane egzemplarze,a czasem zdarzają się mniej udane.

 

OFF ja tylko zapisałem :icon_biggrin: narazie rogladam sie nad moja 4 replika :icon_biggrin: Juz był Karabin Wyborowy wella Desert Eagle Cymy i Kałach JG :icon_biggrin:
Ok,ja tylko mówię,że te Gietki nie mają takich dobrych opinii aż. Tutaj lepiej pomyśleć nad Cymą zamiast nad JG. Może to przekroczyć o kilkanaście-kilkadziesiąt złotych Twój budżet,ale róznica będzie duża (na korzyść Cymy oczywiście). Edited by OFF
Link to post
Share on other sites

Jaki tuning najlepiej zrobić i jaką wagę kulek dobrać do cymy003?

 

Gumka HU (tak jak pisali wyżej,G&G/Guarder przeźroczysty),lufa precyzyjna (Guarder 6.02 lub Systema,chyba że masz więcej kasy to Prometheus). Ewentualnie zmiana sprężyny na markową np. M120 Guardera. Kulki G&G/Madbull. MInimum 0.25g. Polecanie 0.23g do takiej repliki nie jest zbyt mądre.

 

 

Jezu.. jak ty dupę męczysz
Jak Ci to przeszkadza to nie odpowiadaj i tyle.
Link to post
Share on other sites

A Czy sklep zbrojownia jest zaufanym sklepem??( można zamawiać bez obaw??)

 

Znajdź u góry przycisk "Sklepy" (znajduje się obok "Forum"),znajdź sklep ,który Cię interesuje,kliknij,poszukaj przycisku,który przeniesie Cię do działu na forum z opiniami o sklepie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...