Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

WE AK PMC - kolba od beryla


Recommended Posts

Witam,

otrzymałem wczoraj w prezencie od znajomego kolbę od beryla (oryginalną) i chciałem ją jakoś zamocować do mojego WE AK PMC, oczywiście wsadzenie na miejsce żeby pasowało jak zwykle jest niemożliwe bo przeszkadzają jakieś cholerne blaszki bo obu bokach wewnątrz repliki, bo WE musiało tam coś wepchnąć niepotrzebnego. Czy ktoś widział takie połączenie WE AK PMC z kolbą od beryla ? albo natknął się gdzieś w internecie na jakąś instrukcje jak zamocować taką, lub podobną kolbę do tejże repliki ? Proszę o info.

Poniżej zamieszczam link do fotki na której widać te blachy, jest tam też takie wcięcie i na taką głębokość do górnej części otworu powinna być wycięta ta blacha, wtedy by wlazło bez problemu, niestety wycięty jest tylko taki pasek do mocowania oryginalnej kolby. Obie blachy trzyma 6 nitów, 3 z jednej i 3 z drugiej strony... porażka

http://img204.images...4/imag0119a.jpg

Link to post
Share on other sites

Zapraszam do tematu o Berylu, mnóstwo przydatnych informacji :icon_smile: temat znajdziesz w dziale "repliki customowe" w dziale "upgrade i tuning".

 

Co do "blaszki", to jest obsada kolby. W tej sytuacji robi się tak, że roznitowuje się obsadę, wyjmuje, docina do Berylowej i mocuje na nowo, przy czym nity wychodzą w innych miejscach. Jak chcesz więcej informacji, to zapraszam na PW, zajmuję się robieniem Beryli od dawna, jak chcesz mogę Ci pomóc :icon_smile:

Edited by Dread
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...