Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mundur z demobilu


Recommended Posts

Witam!

Czy może orientuje się ktoś czy w Łodzi lub bliskiej okolicy jest demobil? Potrzebuję mundur na start, a mój budżet jest bardzo ograniczony na razie. Może być także coś z Krakowa, ale tylko 14 sierpnia (akurat tam będę).

Link to post
Share on other sites

Można, tylko nie wiem czy na wszystkich. W mojej okolicy koleś sprzedający mundury bywał raz na pewien czas. Chyba też w niektórych sklepach wędkarskich można znaleźć mudnury.

Najłatwiej chyba zamówić z Allegro. Polecam użytkownika Zielona Pantera. Byłem w ich stacjonarnym sklepie i flecktarny (inne kamuflaże mnie nie interesowały wtedy) mają w stanie przynajmniej dobrym.

Link to post
Share on other sites

Spróbuj w tym sklepie na przeciwko Teatru Wielkiego. Taki szyld biały "BROŃ BIAŁA" schodzi się po schodkach w dół. Nie dawno mieli tam remoncik i sklep dość dobrze wyposażony. Polecam też sklep Szwejk na Piotrkowskiej w jednej z bram ale jaki numer to nie pamiętam. Flecka może nie mają, mają za to duży wybór wszelakich mundurów.

Link to post
Share on other sites

Użytkownik zielonapantera ma naprawdę ciekawy wybór i ceny, ale szkoda, że z Olsztynu... Chyba poczekam, aż znajdzie się coś z Łodzi, narazie i tak chcę kupić pistolet green-gas... Zobaczę jeszcze w tym sklepie na przeciwko Teatru Wielkiego.

Link to post
Share on other sites
  • 5 years later...
Narutowicza 47 vis a vis Teatru Wielkiego. Można popatrzeć w necie na wojskowe.eu najpierw, ale nie wszystko jest na stronce, więc lepiej po prostu wejść i zapytać. Sporo fajnego szpeju tam jest.
Po 5ciu latach chyba zdążył coś skompletować :)

 

 

Wysłane z mojego ASUS_X014D przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...