Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam,

Postanowiłem poprawić osiągi mojej giety.

Mam już lufę guardera 509mm 6,02, gumkę hop-up systemy oraz tłok shs z metalowymi zębami. Teraz chciałbym dołożyć zestaw bore-up od guardera oraz sprężyne m120 lub m130. I tutaj pojawia się moje pytanie do was: Czy reszta gb da sobie rade i bedzie współpracować z takim zestawem oraz czy bore-up będzie w pełni wykorzystywany przy sprężynie o takiej mocy?

Link to post
Share on other sites

Może się myle ale - kiedyś wsadziłem bore up od guardera do g36k src, przy sprężynie sp120 nie odczułem z byt dużej różnicy, wydaje mi się, że lepszym rozwiązaniem jest pokuszenie się o zakup uszczelnionego zespołu cylindra. Dodatkowo z boreupem mogą być problemy, musiałem troszeczkę podpiłować body - za nic nie mogłem wcisnąć głowicy cylindra (tak było w przypadku mojej repliki)

Link to post
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedź,

 

Po rozmowie mailowej z jednym ze sklepów dowiedziałem się, że ten zestaw Guardera poprawnie będzie działał przy sprężynie minimum M130. Być może dla tego nie odczułeś różnicy. Trochę zmartwiło mnie to co powiedziałeś od kłopotach z wsadzeniem tego zestawu. Czy ktoś posiadający zestaw pod G3 mógłby potwierdzić, że tutaj również występuje ten problem?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...