Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

YodaSan

Użytkownik
 • Content Count

  158
 • Joined

 • Last visited

 1. Tak, ale zapewne taka kabura kosztuje wiecej od samej repliki. Mi udało się przerobić zwykła kaburę "uniwersalną" z tym, że skorpion wchodził bez magazynku.
 2. Cóż z gustami się nie dyskutuje, powiem tylko, że też zakupiłem scorpiona bo mi się podobał/bo to coś innego, ale naprawdę jest dość niepraktyczny. Zapomniałem też dodać, że magazynki (hi capy) bardzo słabo podają kulki i się zacinają.
 3. Zastępstwo pistoletu? Przecież to właśnie pistolety idealnie się do tego nadają a zwłaszcza AEP - najbardziej polecany z nich jest właśnie glock od cymy CM 030 (sam posiadam i bardzo sobie chwalę). Na te 20 metrów spokojnie można z niego kogoś trafić, jest tani, łatwo go przerobić na baterie lipo dzięki czemu zyskasz na szybkostrzelości no i posiada tryb ciągły.
 4. Hej, posiadałem/posiadam oby dwie repliki, skorpiona jako boczniak a mp5 do cqb. Skorpion był dość przyjemną repliką, strzelało to niczego sobie, ale - ciężko dostać do niego zapasowe magazynki oraz dobrać odpowiednia kaburę na przechowywanie pistoletu do tego dochodzi jeszcze niestandardowy gb. Mp5 galaxy to z kolei replika która spokojnie może ci służyć jako główna - co prawda cała plasticzana ale przynajmniej z gb v3 - czyli łato o dostęp części zamiennych i tuning. Dlatego z tych dwóch opcji polecał bym MP5 od galaxy, od 3 lat nie zawiodła mnie ani razu i świetnie spisuje się p
 5. Na twoim miejscu przy takim budżecie zainwestował bym w MP5K galaxy (sam mam już 3 lata i nigdy mnie nie zawiodła) a pozostałe pieniądze przeznaczył na kulki dobrej jakości i gumkę HU. MP5 jest mała, zgrabna i lekka, zawsze może ci w przyszłości posłużyć jako replika zapasowa, do cqb lub nawet jako boczniak. Co do zasięgu/lufy, uwierz mi, że większe znaczenie ma precyzja jej wykonania od długości.
 6. Dzięki za info ale już za późno, walka z szczerbinką zmęczyła mnie do tego stopnia, że wylądowała na dnie szafy, zamiast tego dłubię teraz nad wpasowaniem konwersji swordfish.
 7. No i stało się, ukruszyła mi się szczerbinka w moim G3 G&G, ktoś próbował kiedyś ją demontować? Za nic w świecie nie mogę jej ruszyć a ucinania szlifierką wolał bym uniknąć.
 8. Może na początek napisz jaką masz baterię oraz ładowarkę - z pudełka z repliką? Opisane przez ciebie problemy wskazują na zbyt słabe napięcie akumulatora co może być związane z samym aku lub też trefną ładowarką. Czy przy naciągnięciu spustu słychać, że silnik stara się naciągnąć sprężynę?
 9. Masz rację. Ale kolega tutaj zaczyna zabawę, więc na początek wystarczą mu desanty lub glany. A replika "full metal" z mniejszą tendecją do usterek chyba sprawi mu więcej przyjemności z rozrywki. Ale to tylko moje zdajnie, równie dobrze może kupić shotguna z AGM'a i przeznaczyć 900 zł na sprzęt. Replikę zazwyczaj kupije się na dłuższy okres. Kaski, kamiezelki i inne duperele mogą przyjść z czasem.
 10. Cwaniak, skoro masz tysiąć złotych to polecam zainwestować więcej w replikę. np 700 zł - kałachy z Boya lub emki Specny. Pozostałe pieniądze wystarczą w zupełności na mundur i podstawowe wyposarzenie asgeja. Z czasem zdążysz dokompletować swój ekwipunek. Nie ma sensu wszystkiego kupować na raz, zwłaszcza, że dopiero zaczynasz zabawę z ASG - czyli czarną dziurą bez dna, która będzie pochłaniać twje pieniądze :>
 11. YodaSan

  H&K G3

  To i ja się pochwalę moją Gochą.
 12. No to można powiedzieć, że adapter to wtopa 50 zł, nie pasuje do G3, zarówno G&G jak i CA kolegi, sama prowadnica też jest niestandardowa, przymierzałem w sklepie pięć kolb, żadna nie pasowała - prowadnica ma za dużą średnicę.
 13. Hej, zastanawiałem się nad adapterem do kolby M4 do mojej G3, jedyne rozwiązanie jakie widziałem to adaptery z gunfire/azteko dydykowane raczej do MP5 z racji tego, że adapter jest mocowany na jeden pin (przynajmniej tak wygląda to na zdjęciach tych adapterów,choć kolby w MP5 są mocowane na dwa piny), w G3 kolby mocowane są troszeczkę inaczej również na dwa piny i sam element kolby gdzie znajduję się uchwyt do zawieszenia jest dłuższy. Stąd moje wątpliwości, co prawda 50 zł to, nie jest duży wydatek, ale chciałbym uchronić się przed kolejnym niepotrzebnym wydatkiem, który zagraci mi szafę,
 14. I jak tam lufka sprawuje się w boju? Grubo zastanawiam się nad deltą a zwykłym promykiem.
 15. Chciał bym jakoś pomóc kolejnemu wielbicielowi gietrójek ale nie widzę innego rozwiązania jak rozwiercenie lufy zewnętrznej, w mojej mp5k galaxy również lufa zewnętrzna nie pozwalała na wsadzenie dłuższej lufy niż standardowa, pomogło dopiero porządne wiertło do metalu i zabawa z wkrętarką. Tłumik płomienia w mojej g3 od G&G jest normalnie nakręcany na gwint i nie mam problemów z jego wymianą na np. tłumik dźwięku.
×
×
 • Create New...