Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36C JG - nie podaje kulek.


Recommended Posts

Mam problem z moją gietą od JG. Podczas wyjmowania lufy zewnętrznej z atrapy rury gazowej, ułamałem jeden zaczep trzymający komorę w atrapie i od szczerbił się kawałek komory i tego bloku. Kupiłem używaną stockową komorę i nową atrapę rury, zamontowałem wszystko i replika w ogóle nie podaje kulek. Gumka to Guarder przezroczysty. Próbowałem wiercić, przestawiać komorę i nic. Ma ktoś jakie pomysły, co z tym fantem zrobić?

Link to post
Share on other sites

Wyłamanie tego plastiku w komorze hu/lufie zew przytrafia się bardzo często - w moim przypadku dwa razy, jest to poprostu badziew jakich mało.

Najprawdopodobniej komora hu przylega za blisko korpusu gb/dyszy przez co kulka ma za mało miejsca aby wśliznąć się do komory. Naprawdę próbowałem rozwiązać taki problem na wiele sposobów jedyny sensowny to przyklejenie podkładki do gb - przy wyłamanych skrzydełkach komory. Ale szczerze mówiąc nie polecam bo idzie się mocno nadenerwować. Problem w 100% rozwiązała aluminiowa komora bigdragon bodajże.

W twoim wypadku, no cóż wydaje mi się, że masz za długą dyszę, skoro problem dalej istnieje po wymianie komory i lufy zew.

Ale nim cokolwiek kupisz, odkręć gniazdo magazynka i sprawdz, czy kulka wejdzie do komory - to chyba najprostrza metoda i zobaczysz co jest grane.

Link to post
Share on other sites

A czasem ta używana stockowa komora nie jest od CA? Jeśli tak to tak jak YodaSan napisał, za długa dysza.

Jeśli JG i za blisko przylega z jakiegoś dziwnego powodu wycina sie 2 małe kawałki z starej karty bankomatowej i przykleja do komory w sposób dystansujący komorę od GB.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...