Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kabura i tłumik do Colta M1911 WE


Recommended Posts

Witam

Poszukuję Kabury udowej do tego pistoletu Colt M1911 WE pod kamuflaż flecktarn , może być olive. Najlepiej żeby miała miejsce na magazynek dodatkowy, bądź dwa.

Pytanie o tłumik do tej repliki : czy rzeczywiście tłumi huk wystrzału? Czy bardziej jest to bajer ? Jak tak to jaki tłumik i czy jakiś patent do zamocowania do lufy trzeba mieć? Coś typu złączka?

Z góry dzięki za odpowiedź

Link to post
Share on other sites

Przejściówkę do tłumika WE zazwyczaj załącza do repliki. Jeśli jej nie ma, to być może akurat w tym modelu nie dodają, albo się zawieruszyła w transporcie.

Sprawdź wylot lufy zewnętrznej jeśli na bruzdach pseudo-gwintu lufy są nacięcia od gwintownika to znaczy, że Twój egzemplarz przewidziany jest do współpracy z tłumikiem. Jeśli nie masz takowych - czeka cię poszukiwanie* lufy zewnętrznej przystosowanej do montażu tłumika lub gwintowanie tej którą masz.

Co do funkcjonalności samego tłumika - są takie które działają i tłumią, ale są też takie które tego nie robią oraz takie które służą jako sołona dłuższej lufy wewnętrznej.

 

_________________

*dysponuję takim oto zestawem: http://www.specshop....roducts_id=2434 + przejściówka WE i kompletny zespół lufy zewnętrznej i wewnętrznej (235mm 6.03 MadBull) oraz komory HU, mogę to sprzedać za rozsądną cenę

Edited by FlyingCat
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ale do jakiego colta ? Tego samego? W moim gdyby nie ten długi "coś" który opiera się na ręce(sory ale nie wiem jak to się nazywa) to by mi wszedł w 3 mierzone kabury. Czy ten MUDPIL dobrze się trzyma? Z tego co widzę to ma 1 pas do okoła uda.

Edited by misiek9977
Link to post
Share on other sites

W zestawie masz kaburę z "płetwą" do pasa. Żeby przymontować do kamizelki kupujesz przejściówkę na molle. Generalnie strasznie łatwo wyciągnąć pistolet wraz z kaburą na tej przejściówce, bo słabo się trzyma taśm.

 

Co Ty wygadujesz. Jeśli dobrze się zamontuje przejściówkę na kamizelce to nie wyciągniesz pistoletu razem z nią. Nie ma takiej opcji. Tylko trzeba się trochę poużerać wpierw z tą przejściówką żeby dobrze ją zamontować.

 

Jak z ceną tego IMI? to wszystko kupuje się osobno ?

 

Niestety tak.

Sam panel udowy (produkcji IMI) kosztuje 360zł. Na szczęście Iwo-Hest robi takie panele za 170 :icon_wink:

Mam przejściówkę na molle i jakoś sobie radziłem z płetwą i przejściówką. Teraz chcę dokupić panel udowy lub montaż na pas. Na tej płetwie całkiem wygodnie nosiło mi się pistolet.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...