Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

wybór broni bocznej


Recommended Posts

Guest gecko123

Ray, proszę Cię, jak się na czymś nie znasz, to się nie wypowiadaj. Metal może być o wiele mniej wytrzymały i bardziej kruchy od tworzywa, to wszystko zależy od rodzaju i jakości. TMowski plastkik jest lepszy, niż chiński metal zrobiony ze stopu ryżu i szczurzego gówna.

 

Jeśli TM jest w dobrej kondycji, to się nawet nie zastanawiaj i bierz Marui.

Link to post
Share on other sites

gecko123, proszę Cię, jak nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, to się nie wypowiadaj. Napisałem, że abs od TM jest jeszcze OK, ale jak mamy do wyboru 2 chińskich, gównianych producentów, to oczywiste jest to, aby brać ten metalowy niż plastik z nadlewkami (przynajmniej wizualnie metalowy lepiej się przedstawia). Już ksc/kwa produkuje w swoich glockach plastikowe zamki, które potrafią pęknąć od byle mocniejszego uderzenia.

Ja osobiście nie cierpię jak replika nie jest zgodna z oryginałem. Jak można wydać kilka stówek na coś, co wygląda jak zabawka? Jak już stać Cię na TM, to i powinno stać Cię na konwersję metalową za 400zł. Ale to jest tylko moje zdanie.

Link to post
Share on other sites
Guest gecko123

"Plastik to plastik-nawet najgorszy znal jest od niego lepszy (przynajmniej jest podobny w dotyku do stali). "

 

Z tego zdania wnioskuję, iż twierdziłeś, że każdy plastik jest gorszy od ZnAlu...

Link to post
Share on other sites

@Ray, a co powiesz na to, że G36 w ostrej wersji, też jest "plasticzane"? Oczywiście nie można porównywać tamtego ABS-u z chińskim, ale bez przesady.

Niestety, większość replik jest w znacznym stopniu "tworzona" z ABS-u różnej jakości i tylko nieliczne repliki z "wyższej półki" (np Veteran, PPSh, niektóre M-ki itp) są ze stali i drewna, choć nawet Veteran ma dość dużo elementów ze ZnAlu. A już twierdzenie, że ABS jest bardziej kruchy od ZnAlu, to, moim zdaniem, herezja (nie dotyczy AEG-ów za 100-300 PLN).

 

Poprawcie mnie jeśli się mylę. :icon_mrgreen:

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...