Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Alexanderexis

Użytkownik
 • Content Count

  319
 • Joined

 • Last visited

 1. Szukam serwisanta na terenie Warszawy, do tuningu M4 G&P. Wymagana zaradność i spore doświadczenie.
 2. Szukam serwisanta na terenie Warszawy. Do tuningu M4 G&P pod AA IPSC. Wymagana fachowość i spore doświadczenie.
 3. Chciałbym podziękować serwisantowi, że nie olał sprawy i udało nam się znaleźć porozumienie. Sprawa skończyła się na tym, że oddałem 1911 ze wszystkimi częściami i dostałem zwrot w postaci pieniężnej. Miałem też dostać kurek do glocka, ale myślę, że będzie to czysta formalność. Cieszę się, że sprawa się tak skończyła, duży plus za wykazanie chęci do jakiegoś rozwiązania sprawy.
 4. Udało mi się załatwić w nightfox, od ręki. Minimalistycznie, bez zbędnych bajerów, prosto, dokładnie tak jak chciałem. Polecam.
 5. Orkana już przejrzałem i właśnie nie przymują zleceń na razie. Właśnie fox do mnie odpisał. Wow.
 6. Niestety nie odzywają się, są jeszcze inne opcje? Byłem u krawców lokalnych, ale nic dobrego z tego nie wyjdzie. Musi to być właśnie taka firma jw., tylko, żeby jeszcze odpisywała. :)
 7. Witam, Czy ma ktoś namiary do kogo mógłbym się zgłosić w celu wykonania saszetki IWB? Najlepiej na terenie Warszawy ze względu na łatwość uzgodnienia projektu. Chodzi o zaprojektowanie i wytworzenie saszetki na lekarstwa noszonej za biodrem, wewnątrz spodni. Ogólny projekt już mam (a raczej pomysł), teraz potrzeba to złożyć do kupy, ulepszyć i uszyć. Piszę tutaj, bo zwykły krawiec nie uszyje czegoś takiego, a i materiały z których zostanie uszyty nie wytrzymają raczej zbyt długo.
 8. Wstrzymajmy się na razie z wydawaniem opinii, serwisant jednak zdecydował się na propozycje, która chociaż trochę powinna mi ulżyć w cierpieniu. :) Temat będę aktualizował w miarę postępów. Co do sklepu, zamawiałem 1 przedmiot, dokładnie muszkę. Odbiór był na miejscu. Muszkę którą dostałem, nie do końca była poprawnie wykonana (brakowało oksydy pod światłowodem i to rozpraszało). Typowe dla firmy robiącej muszki (JLP). Serwisant sam zaproponował wymianę na nową, nawet mimo otwarcia opakowania. Tak więc, do sklepu żadnych zastrzeżeń mieć nie mogę.
 9. To było załatwiane przez serwisanta, który jest (współ?)właścicielem sklepu. Fakturę, jaką miałem dostać, miała być wystawiona przez sklep.
 10. Próbowałem się jeszcze kontaktować z serwisantem. Myślałem, że uda się załatwić tę przykrą sytuacje polubownie. Chciałem odzyskać też części, których nie dostałem, a które były przed oddaniem do serwisu (co najmniej pin i sprężyna kurka, nie wiem czy wewnątrz czegoś nie brakuje). Otrzymałem odpowiedź, że części odeśle na wskazany adres, a propozycji już nie ma żadnych, bo to on poniósł straty z związku z tym tematem (nawet tej starej, komicznej, czyli wymiany niektórych części + odmalowanie porysowanych). Z związku z zaistniałą sytuacją, ten dział na ten temat już nie wydaje się odpowiedni.
 11. Sytuacja wygląda tak: Wczoraj dostałem wiadomość od serwisanta z przeprosinami, miło z Jego strony, tylko nie wiem czy to starczy. Lech, oczywiście, można by było to zrobić samemu, tylko, że nie mam aż tak specjalistycznych narzędzi do takich rzeczy, poza tym, to miało być wykonane perfekcyjnie, a ja takiego stanu jeszcze nie byłbym wstanie osiągnąć. Temat widział serwisant.
 12. Witam, Doszło do niewyobrażalnej sytuacji. Zacznę po kolei. 16 Lipca napisałem na facebooku w zamkniętej grupie IPSC, że szukam serwisanta do glocka. Brzmiało to dokładnie tak: "Zna ktoś na wylot glocka tm i go serwisuje? Potrzebuję eksperta, ja już nie mam ani cierpliwości, ani serca." Wyraźnie zaznaczyłem, że „szukam eksperta, który takie repliki składa z zamkniętymi oczami o 2 w nocy”, a nie zwykłego serwisanta. Polecono mi "Jonga" ze sklepu MPCustom. Po uzgodnieniu co i jak skończyło się na odesłaniu Glocka TM pełen custom + 1911 TM pełen custom. W 1911 chodziło o: -dopasowanie
 13. Da się celować patrząc na cel. A patrzenie na cel nie sprawdza się najlepiej, jeśli chcemy celnie i szybko strzelać. :D
 14. Przyzwyczaja do czego? Do złego celowania? Prawidłowo nie da się celować z zasłoniętym kolimatorem.
 15. Równie dobrze można celować i z biodra, tylko po co?
×
×
 • Create New...