Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowa czy używana?


Recommended Posts

Jak by podesłał zdjęcia bebechów i wszystko bedzie ok to można by brać bo coś niska ta cena.

 

 

Niby wszystko fajnie.Ale zawsze intrygował mnie fakt po co ludzie robią tuningi wystrzelają paczkę i sprzedają.Nie chodzi mi o ten przypadek.

 

Sprzedają je np z powodu nagłego, niespodziewanego wydatku, być może mają też inne hobby wymagające pewnych nakładów finansowych lub po prostu kończą z ASG. Ja sam nie raz sprzedawałem w zasadzie nową replikę lub z fabrycznie nowymi częściami.

Link to post
Share on other sites

Z używkami bywa różnie , w swojej karierze kupiłem dwie używane repliki - z jednej jestem mega zadowolony ,bo udało mi się kupić praktycznie nówkę M249 bez rys/wad/śladów użytkowania i niczego negatywnego za 600 zł , przy drugiej transakcji replika miała być igła , a brakowało w niej paru elementów zewnętrznych , zębatki były chińskie (w replice G&G)-także była grzebana-nie byłem o tych faktach poinformowany przez sprzedającego (komis WMASG).Nie robiłem burdy ,bo i tak nosiłem się z zamiarem natychmiastowego upgradu na kaarbin parasnajperski.

 

Z drugiej strony sam sprzedałem trzy repliki (w tym jedno miesięczne G36) i z tego co wiem kupujący nie mieli najmniejszych zastrzeżeń.

 

Osobiście poleciłbym Ci kupienie nowego karabinu na początek, bo każdy airsoftowiec powie Ci ,że z repliką raczej nie będziesz miał problemów ,póki nie zaczniesz w niej nadmiernie grzebać.A niezmiernie frustrująca jest awaria repliki na polu walki.A używkę kupiłbym w dalszej kolejności na replikę zapasową

 

Jęśli podoba Ci się seria AK poleciłbym Ci:

 

http://gunfire.pl/product-pol-1152191185-RK-01-SW.html

Link to post
Share on other sites

Replika używana, to zawsze loteria i ryzyko. Po pierwsze nigdy nie ma pewności, czy nie jest "zajechana". Po drugie zawsze coś może w niej "paść", a nie ma gwarancji. Po trzecie, uważam, że trzeba mieć niezłą wiedzę serwisową, żeby nie "moczyć" zbyt dużo pieniędzy gdy coś "padnie".

Osobiście odradzam kupowanie "używek" początkującym, nie tylko chodzi o ryzyko wydatków, ale szybka awaria, lub zbyt częste awarie, mogą zniechęcić do kontynuacji zabawy w ASG.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...