Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Ale skoro różni się tylko tą szyną RIS i długością lufy (dla mnie krótsza - lepsza, bo bardziej poręczna, ale ten z długą mi się bardziej podoba z wyglądu), to nie powinno być nawet 100zł różnicy. :icon_razz: Poza tym to dla mnie nie jest mała różnica. :icon_biggrin:

Edited by dade
Link to post
Share on other sites

A ja dołączę się do pytania czym różni się ta replika : http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_45&products_id=5351&name=ARES_-_G36K_-_AR-005 od tej http://gunfire.pl/product-pol-1152195884-Replika-karabinka-szturmowego-H-K-G36KV-EBB-TAN.html.

Zdążyłem zauważyć , że kolor i oznaczenia.Ale coś jeszcze ? A i kolba. Czy środek jest ten sam ?

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Czym się różni G36 od Aresa AR-005, od AR-006? Jeśli ten przyrząd celowniczy i inne długości luf, to czemu aż taka różnica w cenie?

 

Pozdrawiam.

  • G36 – karabin z kolbą składaną, celownik optyczny o powiększeniu 3x i celownik kolimatorowy.
  • G36E – eksportowa wersja G36 z celownikiem optycznym 1,5x
  • G36K – karabinek z kolbą składaną i lufą skróconą, celownik optyczny o powiększeniu 3x
  • G36KE – skrócona eksportowa wersja G36 z celownikiem optycznym 1,5x
  • G36C – subkarabinek, celownik mechaniczny, na uchwycie do przenoszenia długa szyna Picatinny do mocowania innych celowników.
  • MG36 – ręczny karabin maszynowy

Ty pisałeś akurat o G36K (AR005) i o G36C (AR006).

Tak jak pisze Wiciok, różnica w cenie wcale nie jest aż tak duża, a jeśli chodzi o to czym jest podyktowana, to dłuższa lufa, inny, dłuższy moduł, uchwyt transportowy, no i lunetka, te części jednak dyktują wyższą cene.

Edited by Leonidas39
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...