Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam posiadam replike G36 wersja K firmy JG a więc mam taki oto problem.Czasami moja replika się zacina więc sprawdziłem czy tłok jest w tylnym położeniu otóż wcale nie był w dobrym miejscu.Rozkręciłem rączkę aby dostać się do silnika ruszyłem nim troche i wtedy replika znowu strzelała tylko że problem w tym że to się powtaża dosyć często.

Link to post
Share on other sites

Mój kumpel właśnie ma to samo.. Wymienił tłok i sprężyne, wypodkładkował, i nasmarował wszystko, jak na razie chodzi dobrze po wystrzeleniu około 150 kulek wziął się za zmianę gumki hop up, i wtedy zakładając spowrotem komora hop up mu się połamała, więc jak na razie ocenić nie można czy wszystko działa, ale zaraz po wykonaniu tych czynności replika działała świetnie wystrzeliwując cały mid cap :)

Link to post
Share on other sites

Mój kumpel właśnie ma to samo.. Wymienił tłok i sprężyne, wypodkładkował, i nasmarował wszystko, jak na razie chodzi dobrze po wystrzeleniu około 150 kulek wziął się za zmianę gumki hop up, i wtedy zakładając spowrotem komora hop up mu się połamała, więc jak na razie ocenić nie można czy wszystko działa, ale zaraz po wykonaniu tych czynności replika działała świetnie wystrzeliwując cały mid cap :icon_smile:

 

Jak można połamać komorę w giecie ? :icon_eek: Też mam giete od jg i kable wychodzące od GB zaczynają się psuć tak jak u mojego kolegi więc warto prędzej czy póżniej wymienić

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...