Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ostateczny wybór shotguna


Recommended Posts

Dlaczego nie? Przecież chciałeś kupić jakiegoś tam shotgun za 150zł czy więcej, więc wyjdzie na to samo, a będziesz miał 2. Więc wybierzesz, który Ci się bardziej podoba i jak jeden Ci się zepsuje to zawsze masz drugi. Za 60zł cudów bym się nie spodziewał, więc nie będzie nic dziwnego jak coś nie połamie.

Link to post
Share on other sites

@badii8 Tak, czytałem. Dlatego kupiłem. ;D Jednym się trzyma drugim nie - to przecież chińska loteria. Czytałem wypowiedź jednego z użytkowników, że AGM'ki to awaryjne repliki, lecz wciąż je bardzo polecał, innego, że niezawodne. Więc opinie są podzielone, wychodzi na to, że to loteria. ;]

 

EDIT: Jeśli nie wierzysz, to mogę poszukać tej wypowiedzi, że AGM'ki to awaryjne shotguny.

Edited by dade
Link to post
Share on other sites

Jeśli gwint od atrapy magazynka rurowego się nie złamie - nie powinno być większych problemów.

Dokładnie. Zdażają się jakieś zacinki czy podobne problemy. Jeśli ma się wiecej zdolności technicznych niż kwiatek doniczkowy to nie powinno być problemów z rozebraniem repliki, naprawieniem i złożeniem a czasem wystarczy prysnąć do wnętrza jakimś smarem. No chyba, że się zgubi jakiś element, wtedy zaczyna się wyższa szkoła jazdy. Ja przez pare godzin dorabiałem jeden element do mojego shota ale to moja wina, że go zgubiłem.

Link to post
Share on other sites

Dlaczego nie? Przecież chciałeś kupić jakiegoś tam shotgun za 150zł czy więcej, więc wyjdzie na to samo, a będziesz miał 2. Więc wybierzesz, który Ci się bardziej podoba i jak jeden Ci się zepsuje to zawsze masz drugi. Za 60zł cudów bym się nie spodziewał, więc nie będzie nic dziwnego jak coś nie połamie.

 

Choćby nawet dlatego że ten shotgun jest dla kumpla ;) I bez sensu kupować 2 razy to samo. Co mu się spodoba to kupi. Wolę żeby tą kasę wykorzystał na np. okulary ochronne za 60 zł niż żeby kupował 2 shota.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...