Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dylemat z wyborem pierwszej repliki


Recommended Posts

Jestem tu nowy i taki troche Zielony i mam problem z wyborem swojej pierwszej repliki. Wsumie to mam już upatrzone kilka replik, ale bym chciał wiedzieć co o nich sądzicie i wgl, która z nich jest najlepsza. Tak żebym nie przepłacił i kasy nie stracił. :) No to pierwsza to jest FN P90 , która kosztuje ponad 800zł.

http://www.sklep.airsoftguns.pl/product-pol-1152197797-Replika-pistoletu-maszynowego-FN-P90.html

Pozostałe są to karabiny wyborowe. Więc pierwsza, która mi się podoba, a w opiniach pisali, że sięnie psuje ażtak szybko i wytrzymała jest, ma 90% celności. Wada to jest taka, że czasami kulki w magazynku się ścinają i trzeba go wyciągnąć i ponownie włożyć i to jest JG367A i kosztuje 528.38zł

http://www.sklep.airsoftguns.pl/product-pol-1152190027-Replika-Karabinu-Snajperskiego-JG367A.html .

Druga to jest MP 001 i jest tańsza, kosztuje 257zł, ale czytałem, że się czesto psuje i nie wytrzymuje pół roku czasamu.

http://www.sklep.airsoftguns.pl/product-pol-1152189367--MP-001.html .

Następną snajpą jest Mausler Kar98 [KAR98KW] , o nim to tak praktycznie nic niewiem.

http://www.sklep.airsoftguns.pl/product-pol-1152190486-Mauser-Kar98-KAR98KW-.html .

Kolejna to SW04 ARMY Version .

http://www.sklep.airsoftguns.pl/product-pol-1152197817-Replika-karabinu-snajperskiego-SW04-ARMY-Version.html .

I ostatnia jest to Steyer SSG 69 P2

http://www.sklep.airsoftguns.pl/product-pol-1152198436-Replika-karabinu-Steyr-SSG-69-P2.html .

 

I też bym chciał wiedzieć czy ta strona http://www.sklep.airsoftguns.pl jest dobra jeśli chodzi o zakup. I czy z nią niema problemów z przesyłką.

Za pomoc to Bardzo Dziękuje. I przepraszam jeśli napisałem w złym dziale.

Pozdrawiam . ;)

Link to post
Share on other sites

"Snajperki" nie są dla zielonych , no chyba że masz hajsu jak lodu , a co do p90 to dozbierał bym 100zł i kupował m4 KWA . Co do sklepu to lepiej kupować w Zbrojowni , Gunfire , Taiwangun . Nie wiem czy ktoś zauważył ale podają raz , że p90 ma 340 fps a raz 400 fps :P

Edited by Reegz
Link to post
Share on other sites

Za kwotę 800zł dostaniesz porządnego kałasza, aby kupić snajperkę pierw wyłóż 1500zł na stół i dopiery wtedy będziemy mogli rozmawiać o snajperce, ze stockowy "karabinem wyborowym" nie dasz rady w ciągu gdy ty wykonasz dwa strzały zaleje cię grad kulek z AEG, a co do sklepu to to samo co gunfire.pl

Link to post
Share on other sites

A jeśli będę dobrze skampiony to nie dasz rady mnie wyczaić. :icon_smile:

- ten argument nie ma zbytnio sensu, gdyż używając Aega równierz możesz się dobrze skampić :icon_wink: (a może i nawet lepiej, bo taka P90tka jest trzy razy mniejsza od karabinu snajperskiego)

 

Tak jak już inni pisali, z Twojej listy jedyną sensowną opcją jest P90, o reszcie najlepiej zapomnij :icon_wink:

Edited by Macba888
Link to post
Share on other sites

bierz jaką emke używaną g&p, albo kwa, najlepszy wybór, a snajpe jak polecali wczęśniej to vsr 10 tm, albo jak chcesz taką półautomatyczną to bierz sr 25 pj, zawsze jak Ci się nie spodoba bycie snajperem to możesz jako szturmówki używać :icon_smile:

Edited by Michi18
Link to post
Share on other sites

Z Twjego typowania, to jedynie P90 ma sens, tyle, że niedostępne.

Przy Twoim budżecie zastanowiłbym się na Twoim miejscu nad G36K [CM] lub G36K [ARES].

Nie kupuj "używek", dla "Nowych" to często klęska finansowa. Replika używana to zawsze loteria.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

no tak, ale to są znowu koszta :D bo żeby zrobić jakoś 550fps, bo wtedy snajpa zaczyna mieć jakiś mały sens to trzeba troche wyłożyć hajsu, niech najlepiej kupi jakąś emke kwa, nawet tego patrol ris i niech z tym biega narazie, a co potem z nią zrobi to już od niego i jego portfela zależy :)

Link to post
Share on other sites

Hehe. No tak. Tak jak mi mówiliście to patrzałem na gunfire.pl i tam niema P90 . Jest tylko podobna KS-90 . I ja dopiero za rok będe kupował bo narazie kasy nie mam i zbieram. :P I jak P90 nie będzie nadal to kupie sobie chyba KS . I jakąś snajpe. Bo wsumie to chce sobie kupić P90 i jakąś snajpe dobrą. :) Tylko, że snajpe to bym wolał kupić sprężynową bo tańsza jest i wgl. :)

Link to post
Share on other sites

Żeby snajperka spelniala swoje funkcje, musisz się liczyć z wydatkiem łącznym 2-3 tys. Za mniejsze pieniądze nie da się tego zrobić.

Biorąc G36 od Aresa bedziesz mial na bieżąco dobrą replikę dla szturmana i niezłą bazę do tuningu.

 

Jeśli źle mówię, koledzy fachowcy od tuningów na pewno mnie poprawią. @Dexter, @AnR, @Off, wypowiedzcie się na ten temat.

Link to post
Share on other sites

Specjalnie sie zalogowałem zeby odpisac. Jeżli chcesz kupic ,,Pseudosnajperke'' do 1000zł to sprzedaż to i iście szybkim tempie. to ze na lunete i pisze ze replika karabinu wyborowego nie oznacza ze takim jest. Zasieg takiej pożal sie boże snajperki wynosi tyle samo co np 0.28 Cymy (Ak-47) wiec strzelec z Automatem cie zdejmie na serie zanim ty załadujesz w swoim 4 taktowcu kolejna kulke. Kolejna sprawa TUNING- w ów Parasnajperce musisz wymienic dosłownie wsztystko. Zostaje stockowe Body i cos tam jeszcze a reszta Zespół spustu,Sprezyna, Precka, i cała cała reszta do wymiany, a to jest koszt ok 2 tysiaczków. +/-. Po 3 Jak juz chcesz tak bardzo byc snajperem to kup SR-25 i baw sie w pseudosnajpera a jak sie znudzi sciagasz lunete dajesz koli auto i Sturmann. Po 4 i ostatnie możesz kupic SWD i zrobic konwersje na Co2 bedziesz miał moc regulacji FPS zasieg lepszy 2x niz AEGi ale jak z 800-900 FPS strzelisz do goscia z 10-15m to mozesz mu cos poważnego zrobic

Link to post
Share on other sites

Jak chcesz mieć tanią snajperkę to kup Dragunowa na sprężynę .Kolega ma , zmienił tylko lufę , sprężynę i gumkę . Nie wiem ile ma fps ,ale np. mojego sr25k gf w stoku przebija lekko o 20 może 30 metrów . Celność też bardzo dobra. :smile:

 

A to co mi się w nim najbardziej podoba to magazynek na 150 kulek.

Edited by darekk
Link to post
Share on other sites

CarteR nie chce być pseudo snajperem. I jak będę mieć tyle fps to nie będę strzelał du ludzi w bliska. Ale też Dzięki za radę. :) I też nie jestem żadnym tam jakimś koxem, ale bym nie płakał. By mnie tylko ręką bolała. :) Darekk ja tam czytałem na sklep.airsoft.pl czy jakoś tak, że Dragonow jest elektryczny, ale ja tam niewiem wsumie. :) Ale skoro mówicie, że jest jednak sprężynowy to chyba sobie kupię go. :)

 

CarteR nie chce być pseudo snajperem. I jak będę mieć tyle fps to nie będę strzelał du ludzi w bliska. Ale też Dzięki za radę. :) I też nie jestem żadnym tam jakimś koxem, ale bym nie płakał. By mnie tylko ręką bolała. :) Darekk ja tam czytałem na sklep.airsoft.pl czy jakoś tak, że Dragonow jest elektryczny, ale ja tam niewiem wsumie. :) Ale skoro mówicie, że jest jednak sprężynowy to chyba sobie kupię go. :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...