Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kolimbam

Użytkownik
 • Content Count

  114
 • Joined

 • Last visited

 1. http://wmasg.pl/pl/consignment/show/547241 Zdrowy mundurek.
 2. Kolimbam

  Azteko.pl

  Sklep jak najbardziej mogę polecić, ale za to sposób zabezpieczenia paczki to nie za bardzo, po odebraniu paczki od kuriera wszystko w niej latało po otworzeniu dowiedziałem się dlaczego, wnętrze paczki zostało wypełnione małą ilością skrawków papieru(takie listki z niszczarki), na szczęście nie były to rzeczy delikatne ale jakiś taki niesmak pozostał.
 3. Witam, mam problem ponieważ po strzale z magazynku na greengas kurek nie odciąga się do końca tylko zostaje w połowie, nie mam pomysłu co to może być.
 4. Co do waszych wywodów czy replika jest ładna czy nie to nie mam słów, ale beretta jest to prawdopodobnie rebrand Stti, a ruger jak ruger, jeżeli miałbym wybierać broń boczną z podanych powyżej linków wybrałbym berettę ponieważ ruger posiada 380fps co jest za dużo jak na broń boczną.
 5. Pisząc pierwszy post w tym temacie nie wiedziałem do końca z czym mam doczynienia i z jakimi kosztami to się wiąże, teraz powoli do tego dochodzę, myślę iż na początek lepszym rozwiązaniem tak jak piszesz będzie stylizacja na potrzeby ASH a gdy już dokładnie ogarnę temat to wejdę w że tak to nazwę świat "rekonstrukcji".
 6. Nie nie, nastąpiła drobna zmiana ponieważ udało mi się kupić niedrogo m42 jumpsuit z obszyciami 82airborne i z rangersów przeniosłem się na spadochroniarza i zaczynam kompletować sprzęt.
 7. Mam jeszcze takie pytanie dotyczące wyposażenia, jak montuje się ładownice typu rigger do oporządzenia?
 8. Dzięki bardzo za podpowiedz, wczytując się na wcześniej podanej stronie nie zauważyłem iż mam dokładnie wypisane czego używali więc niejako ułatwia mi to sprawę, jeszcze jakby stok mógł odpowiedzieć na pytania dotyczące repliki byłoby by super. #edit Ale jednak przeglądając strony/fora pojawia się pewna zależność co do spodni jedni używają HBT a inni m37.
 9. o tak oczywiście rangersi.
 10. Witam, od jakiegoś czasu zaszczepiłem w sobie chęć rekonstrukcji wojsk alianckich z okresu WW2 a konkretnie US 5Th Marines, oto moje pytania: 1.Czytając oglądając różnorakie zdjęcia postanowiłem zebrać cały szpej w jedno i wyszedł taki oto zestaw: http://nestof.pl/towar/bluza-polowa-m41 http://nestof.pl/towar/spodnie-hbt-trousers-herringbone-twil http://nestof.pl/towar/ladownica-do-thompsona-replika http://nestof.pl/towar/plecak-m28-haversack-replika http://nestof.pl/towar/pas-glowny-m36-replika Zdaję sobie sprawę iż nie jest to kompletne umundurowanie lecz od czegoś trzeba za
 11. Stopka na stronie także może trochę niepokoić:
 12. W dalszym ciągu nie funkcjonuje żaden sklep militarny czy airsoftowy w Legnicy.
 13. Cytat z fanpaga na facbooku gunfire, gunfire jedynym polskim dystrybutorem G&G? Co o tym sądzicie?
 14. Maska nie ponieważ nałożenie do niej gogli/okularów będzie strasznie trudne, lepiej wziąć taką, gogle te będą tragicznym wyborem ponieważ będą strasznie parowały pianka który przylega do twarzy nie będzie oddychać i cały pot będzie osadzał się na szkłach lepiej wybrać jest zwykłe okulary od takich gogli.
×
×
 • Create New...