Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Które gogle ze sklepu TM?


Recommended Posts

Witam

Zamawiam parę rzeczy w sklepie tanie militaria i chciałem także zamówić gogle. Czytałem kilka tematów na temat gogli i wszędzie polecane jest kilka firm niestety nic z tego nie ma w sklepie TM.

http://www.taniemilitaria.pl/maskigogleokulary-c-3_4.html

Moje pytanie brzmi czy opłaci się wziąć jakiekolwiek gogle z tego sklepu? Niby jest napisane że wytrzymują 450 fps... miał ktoś i testował któreś z tych gogli? zaryzykować któreś z nich?

(wiem że inne są lepsze ale nie chce płacić kilka razy za przesyłkę)

Link to post
Share on other sites
Guest extremateria

W pierwszym podany linku do sklepu chciałeś kupić jakąś tandetę, nie kupiłeś. Za to zrobiłeś to na allegro.

 

Czy na prawdę myślałeś, że za 50 zł kupisz hełm i gogle? :icon_lol:

 

W opisach ze sklepu nawet pewnie nie czytałeś co tam pisze. Same prawie ACM i "okulary wzorowane na", najzwyklejsze g...

Edited by Materia
Link to post
Share on other sites

Z tego co rozmawiałem ze sprzedającym są one oryginalne ess tylko że logo jest nieco ukryte, informacje tą sprawdziłem z wujkiem google i okazuje się że w niektórych goglach logo producenta nie jest na szybce ani nad nią, poza tym jest ona zmieniona. Chyba że chińskie podróby nie stosują ich logo na goglach??

you-dash Twoje miały małe logo ess ukryte gdzieś tam?

 

Czytałem opisy w sklepie że są wzorowane na dobrych markach ale jak sprawdziłem cenę oryginalnych bolle to ciężko się domyśleć że do podróba...

Jak przyjdzie paczka zrobię zdjęcia i postrzelam w nie.

ps.

Poza tym hełm jest też coś wart :P

Link to post
Share on other sites
Guest extremateria

Zgadza się z tym brakiem nazw na goglach w Chińskich odpowiednikach. Tak samo np. Bolle nie mają nazwy na sobie.

 

Z tego co ja widziałem to nazwa jest na górze, szybce, na boku w ESS.

 

Masz ESS Land Ops.

 

Ten hełm jest niewiadomego pochodzenia.

Link to post
Share on other sites

Gogle już są u mnie niestety zdjęcia będę miał wieczorem bo akumulatorki od aparatu się rozładowały.

Na dole pod szybką jest oznaczenie ess i Z87+ tak jak na tym zdjęciu:

https://picasaweb.google.com/113396899833636577132/Pulpit?authkey=Gv1sRgCP2IxfrKwfDcKA#5783896777011304530

wyglądają tak samo...

na szybce jest oznaczenie ess i Z87+

 

są oryginalne?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...