Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Spadek FPS po wymianie hop-up


Recommended Posts

Wczoraj odebrałem karabin z serwisu. Tydzień wcześniej mierzyłem go na chrono i dawał wartość pomiędzy 360 a 380 fps. Wymieniłem w serwisie gumkę hop up ze stockowej na zieloną G&G. Po wymianie serwisant strzelał karabinem na chrono i pokazało 330 fps. Karabin to RK-03SW Boyi'a, wszystko stock oprócz wymienionej gumki. Serwisant raczej pewny bo robił już sporo karabinów. Pytanie jest takie: czy gumka musi się "dotrzeć" aby wrócić do dawnych wartości, czy coś poszło nie tak? dodam, że fps był mierzony na naładowanej baterii, a replika do serwisu oddana była po całodziennej strzelance, może to ma jakiś wpływ choć nie sądze. z tego co widać w gnieździe magazynka to gumka ładnie i szczelnie siedzi, w miejscu gdzie podaje kulki jest ładnie dopasowana, nie wystaje ani nie jest położona zbyt daleko, czy możliwe, że całość straciła gdzieś szczelność, czy po prostu to wina świeżej nie strzelanej gumki, dodam, że guma kręci nawet na minimalnym hopie. Jeżeli macie jakieś pomysły pomóżcie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...