Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 vs M16 - KWA ( wady, zalety, kwestia wizualna? )


Recommended Posts

Zastanawiam się czy obydwa te modele różni tylko kwestia wizualna?

Co opowiada się za modelem M4, a co za M16.

Gdybyście to Wy mieli wybierać, na który model postawilibyście i dlaczego (uzasadnić).

 

Według moich odczuć to:

 

M4 - ergonomia, możliwość lepszego manewrowania w budynkach i ciasnych pomieszczeniach.

M16 - Kultowy design, dobra baza na parasnajperkę (mogę się mylić).

Link to post
Share on other sites
Guest extremateria

Z M16 możesz być Squad Designated Marksman.

 

Dla mnie M16 w wersji dla SDM właśnie. Można strzelać tylko pojedynczo, do tego Acog 4x32.

 

Lubię długie bronie, M16 to mój ideał jeśli chodzi o wygląd. Piękne jest.

Link to post
Share on other sites

Generalnie sam odpowiedziałeś sobie na pytanie :), Jedno długie ,drugie krótkie.Długość lufy z punktu widzenia airsoftowego ma minimalne znaczenie , no może oprócz tego ,że z repliki z długą lufą ,można wyciągnąć trochę więcej fps...

 

Co do wyboru ja jestem zwolennikiem średniej długości replik -coś właśnie jak M4/G36K , wygodniej się biega wychyla zza rogów,drzew itp

Link to post
Share on other sites

Mam M4 i M16. Bierz M16 - jest bardziej męskie :icon_lol: .A tak poważnie to zdecydowanie bardziej poręczne jest M4, ale M16 to M16 :icon_razz: kultowa broń...

Co do KWA to tutaj możesz być spokojny o wnętrzności, chociaż wygląd body, mnie osobiście, nie powala.

P.S. jak do M16 dołożysz RISy to wygląda już na prawdę dobrze i "bojowo"

Edited by matheews
Link to post
Share on other sites

Nic nowego zapewne nie wniosę. Sam niedawno kupowałem replikę i wybierałem spomiędzy M4 a M16. Ostatecznie wziąłem to drugie. M4 to przede wszystkim mobilność, jak sam powiedziałeś ergonomia. M16 jest dłuższe, ale mając wprawę poradzisz sobie niemal równie dobrze jak z M4. Jest ono dłuższe, ale i ma stałą kolbę (która przekonuje w ASG statyką i pojemnością) oraz kultowy design. Klasyka. Ja bym zrobił tak: Jak strzelasz się częściej w budynkach weź M4, jak w lasach itp. weź M16. Pozdrawiam i życzę udanego zakupu ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...