Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jakie umundurowanie AT polecacie


Recommended Posts

Nie wydaje ci sie, ze za jedna sztuke poprostu tak biora? "Istnieje możliwość szycia kombinezonów na specjalne zamówienie" :?: :idea: A co to jest, jak nie pojedyncze zamowienie... napewno dla klienta zamawiajacego 1 sztuke maja inna cene niz dla goscia ktory bierze 10 :wink:

Link to post
Share on other sites

"- Zamówienie do 10 sztuk - cena 90 zł + VAT"

Wydaje mi sie, ze "do 10 sztuk" to przedzial jest wyraznie opisany i zamkniety obustronnie. Od 1 do 10. Mozna sie zastanawiac co z tym 10...

 

"Istnieje możliwość szycia kombinezonów na specjalne zamówienie, wówczas ceny ulegają zmianie (negocjujemy ceny)."

Rozumiem to troszke inaczej niz ty - specjalne zamowienie to nie "pojedyncze", a jakies zmodyfikowane.

Np. jeden rekaw przyszyty na udzie, zszyte nogawki etc. ;)

Link to post
Share on other sites

Odświeżę stary temat bo nie chce zakładać nowego. Wie ktoś może gdzie dostane mundur "służb ochrony kolei"? Ma fajny kamuflaż i nadaje się do czarnej. Widziałem gości w tych mundurach prawie na każdej stacji (ostatnio jechałem pociągiem 8O :D ) i strasznie się "napaliłem" :D na ten mundur. Piszcie gdzie można go kupić, najlepiej w wawie.

 

pozdro

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...