Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Imponująca snajperka :)


Recommended Posts

Witam wszystkich

Szukam opcji karabinu snajperskiego, sprężynowego, który ma za zadanie:

- robić odpowiednio imponujące wrażenie na odwiedzających mnie koleżankach :), czyli musi być z dobrych materiałów, odpowiedzniej wagi, a w ogóle powinien być wizualnie maksymalnie zbliżony do oryginału,

- w wersji stockowej powinien być bezawaryjny i nadawać się co najmniej do strzelania do tarczy na odległość jakichś 40-50m, istotne jest dla mnie skupienie,

- być dobrą bazą do tunningu, czyli pownien być trwały i dostępem do części.

Sprężyna musi być, żebym miał radość z przeładowywania :). Generalnie karabin ma sobie głównie wisieć na ścianie, lub służyć do strzelania do tarczy, czy puszek, a na strzelanki, jeżeli w ogóle, to dopiero po tunningu.

Pytanie czy możecie coś zasugerować, w cenie np. rzędu 1500 PLN?

Znalazłem coś takiego: http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_147&products_id=10359&name=ASG_/_ARES_-_AI_AW_.338_Sniper,

albo np. http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?cPath=24_36&products_id=2001.

Czy to się ew. nadaje?

 

Pozdrawiam

Dariusz_32

Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich

Szukam opcji karabinu snajperskiego, sprężynowego, który ma za zadanie:

- robić odpowiednio imponujące wrażenie na odwiedzających mnie koleżankach :icon_smile:, czyli musi być z dobrych materiałów, odpowiedzniej wagi, a w ogóle powinien być wizualnie maksymalnie zbliżony do oryginału,

- w wersji stockowej powinien być bezawaryjny i nadawać się co najmniej do strzelania do tarczy na odległość jakichś 40-50m, istotne jest dla mnie skupienie,

- być dobrą bazą do tunningu, czyli pownien być trwały i dostępem do części.

Sprężyna musi być, żebym miał radość z przeładowywania :icon_smile:. Generalnie karabin ma sobie głównie wisieć na ścianie, lub służyć do strzelania do tarczy, czy puszek, a na strzelanki, jeżeli w ogóle, to dopiero po tunningu.

Pytanie czy możecie coś zasugerować, w cenie np. rzędu 1500 PLN?

Znalazłem coś takiego: http://www.specshop...._AW_.338_Sniper,

albo np. http://zbrojownia.li...oducts_id=2001.

Czy to się ew. nadaje?

 

Pozdrawiam

Dariusz_32

 

Jak chcesz żeby dziewczyny majtki sciągały to kup sobie Baretta m82 ;) tylko nie wiem czy na ogumienie wyrobisz :)

Link to post
Share on other sites

Wybrałeś dość nowe repliki, brak/mało użytkowników na forum, nie ma dedykowanych części do upgradów, nikt tego nie tuningował (a to ci

dopiero) ani nawet nie opisywał wrażeń z użytkowania stocka, także ewentualne snajperstwo podlinkowanymi gnatami to obecnie niewiadoma.

Wyglądać-no całkiem wyglądają jak widać, full stal+plastik. Jak lans to koniecznie musisz dokupić dwójnóg i największą dostępną lunetę -musi mieć powiększenie ponad 10x, kupę pokrytych numerkami pokrętełek od nie wiadomo czego, podświetlenie krzyża i osłonę przeciwsłoneczną :icon_wink:

 

w ogóle co to za temat, na siłkę i jaki kurs tańca a nie owieszać ściany glutami :hahaha:

Link to post
Share on other sites

Moi drodzy, żeby nie przeciągać, podoba mi się AW338 Aresa. Tylko, że to, co jest w Specshopie to jest, o ile widzę, replika repliki i waży tyle, co połowa sprężynowego Aresa. Więc o ile nie macie doświadczeń z tym, co jest pod linkiem, to może ktoś wie, gdzie można Aresa za normalne pieniądze kupić? Ja znalazłem w RedWolfie, ale za sam transport i VAT zapłaciłbym fortunę. W wyszukiwarkach nie znalazłem nic innego, ale może ktoś z was zna jakiś sklep w Polsce albo chociaż w obszarze UE, gdzie ten Ares jest do dostania?

Link to post
Share on other sites

Ja myślę że na koleżankach to raczej innym pistoletem zrobisz wrażenie ,a nie bronią , bo się na niej tyle znają , że nie rozróżnia gdzie tył ,a gdzie przód . Osobiście bym brał Warriora bo można go najlepiej tuningować . :smile:

 

Najlepsze jest jak biora replike do reki, a potem klada ja na ramieniu jak bazooke przy strzelaniu :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...