Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ARCH][GAZ] AMT HARDBALLER ORAZ DESERT EAGLE (TM)


Recommended Posts

Mam pytanie do użytkowników tych gunów: jaki można się zasięg spodziewać ( kosztują one 299zł) jak z magazynkami ( czy cierpią na syfon ) i czy ogólnie są dobrze wykonane i czy opłaca się za tą cenę kupić tego guna czy lepiej wybrać glocka 17 z KSC ?? Bardzo proszę o wypowiedzi maniaków... :P

Link to post
Share on other sites

Czesc,

ja to wybralbym Glocka KSC, bo ma blowback a tamte chyba nie maja, ale to zalezy od tego co lubisz: z blowbackiem czy ze stalym zamkiem :) Z tego co wiem to w glockach KSC nie zdarza sie syfon, a do tamtych dwoch to nic wiecej nie dopowiem :P Wiem tylko ze ze stalym zamkiem zzeraja mniej gazu, ale to przeciez kazdy wie :wink: Chociaz nie lubie glockow to i tak kupilbym glocka zamiast tego colta i deserta. Sam oczekuje nadejscia mojej CZtki 75 :) Moze wieczorem bedzie paczuszka :) Juz nie moge sie doczekac :D

 

Pozdrawiam

 

PS. Mozesz tez uzyc opcji szukaj na forum. I nie mow mi, ze nie mogles nic znalezc o tych replikach bo jak ja wpisalem to wyskoczylo kilka topicow z pelnym opisem. Wystarczy sie troszke pomeczyc :)

Link to post
Share on other sites

Użytkownikiem żadnego z tych gunów nie jestem, ale wypowiem się jako, że miałem okazję dość dokładnie je obejrzeć w zaprzyjaźnionym sklepie i wypytać o to i owo:

- co do zasięgu dokładnie się nie wypowiem, jednak guny te nie mają BB i przez to mają trochę mocy (bodajże pod 1J, ale nie pamiętam dokładnie)

- magazynki nie cierpią na syfon, bo gaz ładuje się do rękojeści, a same magi przypominają magazynki do AEP'a Glock 18C TM - tyle, że są zrobione z plastiku

- z tego, co mi opowiadała osoba, która miała okazję tą broń przetestować, to jest to ciekawa alternatywa nawet dla dłuższej sprężyny (w stylu Ingrama czy MP5) - niezbyt wielkie pieniądze za guna, który ma niezłą moc i zasięg, dwa magazynki (bodajże po 16 kulek każdy) i jest z TM 8) , choć w obliczu wielu promocji pistoletów KSC, tudzież wejścia na rynek serii KSC-KWA nie jest to już taki łatwy wybór

 

Tyle wiem albo gdzieś znalazłem :lol:

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

a jak jest wykonany tzn plastik dobrej jakości czy metal ( mało prawdopodobne....) i jakiego zasięgu skutecznego i maxymalnego można oczekiwać od tego guna?? A i czy magazynek w glockach z KSC też ładuje sie do rękojeści??

Za odpowiedzi dzięki... :wink:

Link to post
Share on other sites

Moge wypowiedziec sie tylko o glocku :D Magazynek jest takich rozmiarow jak w broni ostrej i ladujesz go do rekojesci :lol: Natomiast gaz laduje sie do komory, ktora znajduje sie w magazynku; wystarcza to na srednio 2 porcje kulek. Zasieg, czy ja wiem, gdzies okolo 15-25m skuteczny (cos kolo tego, ale pewny nie jestem :D). Ciekawe rozwiazanie jest w produktach CyberGun-KWC, gdzie pistolety sa napedzane buteleczkami z CO2 :) To ma niezlego kopa. Jesli podobaja Ci sie glocki to pewnie nie pogardzisz Sigma :) Na military.pl kosztuje okolo 350zl (chyba :P). Fajna zabawka, tylko ze niebezpieczna: z okolo 20-25 metrow prawie jaja stracilem, 5 cm wyzej i juz nie mialbym dzieci :D

Link to post
Share on other sites

A gdzie można dostać tego Hardballera? Nie zdecydowałem się jeszcze na gaziaka... A cena kusi. :P Co do braku BB: Glock 18c elektryczny też go nie ma, a ludzie się nim podniecają... :roll:

 

EDIT

Znalazłem na specshop.pl

:arrow: http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...86a7fc74228386a

Jeśli jeszcze będą dadatkowe magi, (wysłalem maila do sklepu) to będzie to mój pierwszy gaziak...

Link to post
Share on other sites

Hmmm, kwestia gustu. Ja akurat lubię pistolety z dłuuugą lufą :D . Poza tym mag do glocka kosztuje tak ze 130 zł. , a skoro magi od AMT to plastikowe pudełeczka, to cena pewnie nie przekracza czterech dyszek.

Zresztą mi nie zależy na blow-blacku, a i taniej wychodzi (nie zarabiam jeszcze na siebie, chyba że na wakacjach), i lepsze osiągi.

Link to post
Share on other sites

Ja wlasnie sobie zarezerwowalem Hardballera, za glupie 219zl i jeszcze litr Green Gas'u gratis! Pytalem o tanie gaziaki na snajperasg.pl i gostek napisal ze w ciagu tygodnia beda mieli ponad 10 rodzaji nowych modeli gaziakow w cenie zblizonej do 200zl! I jeszcze Green Gas za darmo. Ja nie narzekam :D

 

 

Mazak, czy czasem wszystkie twoje posty w tym temacie nie sa "offtopiciem"? To nie jest temat o Glockach :lol:

Link to post
Share on other sites

Jak będziesz już miał tego Hardballera, to skrobnij coś niecoś na forum, ok? Jak z osiągami, wykonaniem, syfonami itd.

A co do offtopicowania:

 

... czy opłaca się za tą cenę kupić tego guna czy lepiej wybrać glocka 17 z KSC ?? Bardzo proszę o wypowiedzi maniaków...  :P
Link to post
Share on other sites

OK'i napewno cos napisze :D Będe go miał końcem przyszłego tygodnia lub początkiem kolejnego. Sprzedawca przez telefon mowil, ze w Krosnie w Podkarpackim na targach końcem maja będzie można na ich stoisku pomacać sporo broni i postrzelać na zapleczu...

 

Chyba niepowinienem pisać postow po godz 22 :? Przepraszam Mazak, to nie byl offtopic 8) To ja nie umiem czytac 8)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja tak samo zarezerowalem sobie go na snajperasg :D :) Narazie czekam az przjdzie to solidnie go opisze :).Chyba ze ktos mial juz stycznosc z ta replika :) chetnie poczytam :D

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Witam,

Wiec dzis rano przyszla do mnie paczucha z upragnionym hardballerem.

Co w pudle... Oczywiscie sam gun z gumowa zatyczka na lufie,troche kulek marui 0,2g i takie sa zalecane , katalogi marui , instrukcja(po japonsku czego mozna bylo sie spodziewac :P).

Wrazenia...Pierwsze wrazenie bylo swietne :D Moim oczom ukazala sie piekna replika hardballera w miare ciezka ze wszystkimi oznaczeniami.Wiec tak spust jest metalowy,zamek tez chyba :P Chociaz nie da sie go ruszyc z miejsca :( szkoda bo to by troche uroku dodawalo.Oczywiscie zbiornik na gaz jest umieszczony w rekojsci tak jak ktos napisal dzieki temu syfonow nie robi :P Magi wyciaga i wklada sie dosyc prosto.Dobrze lezy w rece i nie slizga sie.

Osiagi....Wiec tak z tego co zaobserwowalem przebija bez trudu karton z odleglosci 10m (tzn karton i za kartonem jescze styropian przez ktory takze kulka przelatuje) nie sprawdzalem jescze jak to jest z puszka :P Bo nie mialem okazji :D A tak konkretnie zasieg to tak na oko niestety :P 30-40 m

Skuteczny napewno 30m a potem juz to jakos leci dalej.Jeden fakt ktory mnie zmartwil to ... brak hop-upa :(:( Niewiem wkoncu sam czy on jest czy go niema .... Na pudleku nic o hu nie pisze niestety.... :( Fakt ten martwi... aczkolwiek chyba da sie go jakos dorobic ;)

Caly mag (14kul) mozna wystrzelac w kilka sekund a odglos strzalu jest conajmniej piekny :P

Ogulne wrazenia....Moim zdaniem jest to bardzo ladna replika w wykonaniu Tokyo Marui z dobrymi osiagami za niska cene... Polecam :):)

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

No wlasnie ... niby TM to czlowa firma slawiaca sie w asg a tu lipa ... :P A czy ktos wie jak dorobic hop-upa do tej repliki (wiem jest wiele takich tematow :P ale czy do takiego gaziaka sie da ... ) i czy w ogule jest to mozliwe :D

pozdro

Link to post
Share on other sites

Wspomniane modele bez BB naleza do jednych z najstarszych w ofercie TM i nie brak hop-upa powinen dziwic, tylko fakt, ze nadal sa utrzymywane w ofercie rynkowej... Ale jak widac "cena czyni cuda"! :D Zreszta faktem jest, ze ta linia modeli nie jest juz rozwijana przez Marui.

Link to post
Share on other sites

a po co dorabiać hop-up w nowym gunie który ma już dobre osiągi ?? Jak by był na gwarancji to ja bym czegoś takiego nie robił... Jak działa gun dobrze to po co na siłe wkładać mu hop-up ?? Oczywiście że można tylko trzeba sie liczyć że można coś spieprzyć i gun może już nie działać tak jak powinien...... :cry:

Link to post
Share on other sites

Masz racje ... na sile mu hop-upa dorabiac nie ma sensu ... :/ A mam takie pytanko :D Bo chce go przerobic na cos dluzszego :P (lubie majsterkowac troche :P ) i teraz takie pytanko co da to ze doloze dluzsza lufe i jakbym zrobil hop upa na polaczeniu tej lufy dluzszej z gunem da sie tak ? :P ?? i Co to wszystko da :D

pozdro

Link to post
Share on other sites

Witam,

ciekawy pomysl z tym przedluzeniem. Moglbys dorobic dodatkowy korpus z przodu, chwyt, przedluzyc lufe wewnetrzna. Co do tego laczenia lufy - lepiej jakbys wmontowal dluzsza w jednym kawalku a hopup zamontowal przy polaczeniu dluzszego korpusu ze standardowym body hardballera. Zaraz sobie w paincie dorysuje ten dodatkowy korpus i zobacze jak to bedzie wygladac :) Pewnie fajnie :)

 

Zapomnialem dodac, ze prawdopodobnie bedziesz musial dolozyc odwazniki w okolicach chwytu, zebys mogl jako tako strzelac. Chyba ze ten dodatkowy korpus bedzie leciutki :) Nie ma co z tego robic czegos w stylu karabinu bo przyrzady celownicze sa dostosowane do broni krotkiej - bedziesz musial wystawic rece do przodu zeby przycelowac. Chociaz jakbys troszke je przerobil i np. dorobil kolbe to bylby zajefajny karabin samopowtarzalny :D Zycze powodzenia w majsterkowaniu.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...