Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mp5 galaxy-zbyt duzy pobór prądu-od czego?


Recommended Posts

witam

niedawno kupilem uzywana mp5 galaxy i jest maly problem- gdy podłaczę świeżo naładowana baterie to odda kilka strzałów, następnie przytnie sie i tylko słychac "cyk" ale kulki nie leca.

Podłaczyłem wiec baterie do nowego cm 028 i przy wcisnieciu spustu na pojedynczym, napiecie z 9,2 spada do 8,6-8,8 . natomiast mp5 na pojedynczym na tej samej baterii osiaga wartość 7,2-7,4,(zdarza sie ze i niżej) i dlatego nie ma sily na oddanie strzalu.

Co moze byc przyczyna??

co sprawdzic najpierw?

tylko prosze o łopatologiczne tłumaczenie bo dopiero co zaczynam przygode z asg i nie znam sie jeszcze az tak na tym wszystkim.

Link to post
Share on other sites

oddałem replike do znajomego ktory ja sprawdził i on twierdzi ze wszystko ok, a replika jest stuningowana (mocniejsza sprezyna)i ze wg niego to bateria jest za słaba na taki zestaw (i dlatego tak sie dzieje)i ze musi byc conajmniej 9,6v.

Moze faktycznie tak byc? Podpinalem do niej 2 baterie i byly takie objawy ale obie miały wartósc 8,4..

Link to post
Share on other sites

Silniki w galaxiakach są słabe i mają problemy z mocniejszymi sprężynami.Potrzeba porządnej batki,żeby to w ogóle uciągnął.Za dużego wyboru nie masz bo nic większego od 9,6 tam nie wejdzie.Jedynie jakiś porządny lipol 7.4 o dużej wydajności,lub jak znajdziesz to 11.1

Edited by nicknitro
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...