Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

zajaszcze

Użytkownik
 • Content Count

  374
 • Joined

 • Last visited

 1. Zapewne tego potrzebujesz. http://azteko.pl/az-tech-przejsciowka-tamiya-posiada-wtyk-maly-meski-i-duzy-zenski-p-2837.html
 2. Ja kupiłem spokojnie ponad 5 lat temu imaxa b6, potem okazało się że to kopia. Mimo to kopia ładuje i działa do dzisiaj. Także kopie nie są takie zle....
 3. https://www.begadi.com/catalogsearch/result/?q=Idz Narazie niedostępne, ale napisz zapytanie... Mają regularne dostawy nietuzinkowych klamotów do giet. Jest także na evike.com... Hkparts.net (:) o ile cię cena nie przestraszy) I wiele innych, najszybciej znajdziesz wpisując w google "IDZ stock g36".
 4. Witam, odkopuje temat. Czy w tej chwili w Bydgoszczy jest jakiś sklep ASG, lub sklep w którym da się kupić kulki g&g 0,28g.
 5. A zna ktoś wagę tego tłoka? Tłok u mnie chodziłby na m110 (380fps) g36 Aresa. Z włączonym blow-backiem wszystko zasilane lipo 11,1v. P.S. Oryginalny tłok Aresoski zgubił listwę, cała wyjechała z tłoka. Zamontował bym ALU JBU, ale jest za ciężki, a szkielet kosztuje, w razie niepowodzenia. Tłok Aresa waży 16,6 g Tłok JBU 19,9 g (po odciążeniu)
 6. Witam. Czy koś może powiedzieć coś więcej o tłoku ARMA TECH: https://specshop.pl/...eth-APP237.html Jak się ma jego wytrzymałość do tłoków SHSa. Pozdrawiam: zajaszcze
 7. Za 699zl masz replikę pierwszej klasy, kupisz za to gięte Aresa. A za resztę lipo i jakaś skromną ładowarkę. Chcesz więcej info, napisz na PW. Edit: Nie kupisz, nigdzie nie ma dostępnego.
 8. A no to, że jak coś się stanie, to okablowanie JG od g36 kosztuje tyle co kierunkowskaz boczny do łady, jest to kolejna rzecz która jest tańsza od przesyłki. P.S. Jak żyję i bawię się w tą zabawę (10 lat) nigdy nie widziałem spalonego bezpiecznika, BA!!!. Od kilku lat nie widziałem żadnej repliki z bezpiecznikiem. Tyle w temacie dla mnie.
 9. Nie ma czym się martwić, da radę bez niego. Ja na dzień dobry go unicestwiłem.
 10. Dodam jeszcze kilka info. G36 Ares 360 fps Lufa 509mmmm km-head Kulasy gg 0.25g lub 0.28g zalezy jakie złapie Czy taki zestaw podniesie zasieg conajmniej o 10m.
 11. Czy ktoś używa tego zestawu? Czy, ktoś moze powiedzieć coś wiecej na jej temat? Ostatnio jak sie interesowalem gematem to r-hop był nowościa. Wracam do zabawy po kilku latach. http://azteko.pl/modify-plaska-gumka-hop-up-miekka-flat-hop-p-15499.html
 12. Już wszystko załatwione, kupiona przejściówka. Pod granatnikiem nie widać bloku gazowego więc mi nie przeszkadza. Miałem wcześniej napisać, ale jakoś czasu nie było. Do zamknięcia. Pozdrawiam.
 13. Nie ma lepszej komory od komory ARESa, szukaj komory tej firmy. Dlaczego: Ma najpłynniejszą regulacje, Poza tym jest ciaśniejsza od np. JG czy 5KU, lufa lepiej się uszczelnia z gumką (teflon rozwiązuje te problemy). Kiedyś takie komory w PL były po 60 zł. Terasz trzeba szukać.
 14. Nagraj filmik z glosem, 80% przyczyn awarii odrazu zostanie odrzuconych.
 15. Odsyłam na aresairsof.com oraz specshop.pl. Trzeba napisac do nich meila, tam wszystko ci wyjaśnia. Kilka postów wyżej jest moj, o tym że Ares sie odezwał do mnie itp. Przeczytaj, zobacz date, bedziesz wiedział na ile to info jest aktuakne. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...