Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ile ładowac nową baterie 8,4 1600


Recommended Posts

Witam. Zakupiłem baterie 8,4 1600 8fields stick do rk-05. Moja ładowarka to stockowa D-boyi 450mA

Ładowałem ja według kalulatora asg czyli 5godz. Batka padła po ok 1000 kulek. Kolega powiedzial ze trzeba ja ładowac 7 godz. Czekam na szybka odpowiedz bo bateria laduje sie od 11.30. Ktorej opcji ufac?

Link to post
Share on other sites

Powała. Bez obrazy ale twój post jest rzczej bez sensu. Od wczoraj całe forum przestudiowałem ale nie mam pewnosci co do ładowania. Kalkulator asg mowi 5 godz a bateria padła po 600 kulkach. Kolega mowi 7 godz bo tyle laduje swojego firefoxa 8,4 1500. Nie stac mnie na kolejna baterie. Zamiast napisac krotko i na temat np. "5 godz". To ty mi wyklad dajesz. Czuje sie jak w Urzedzie Gminy. Jedno odsyła do drugiego :D. Wiec ponawiam pytanie. Bateria 8,4 1600 ladowarka stock 450mA. Ile czasu ładowac ?

Link to post
Share on other sites

Ja tam ufam dla ASG Calc (v2.8 ). Moją batkę wg niego ładuję i działa bez zarzutu. Kiedyś sprawdziłem czy dobrze liczy i policzyłem korzystając z wzoru i wyszło mi tak jak dla programu. Program mówi 4h 58min i 40s więc tyle ładuj.

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

Powała. Bez obrazy ale twój post jest rzczej bez sensu. Od wczoraj całe forum przestudiowałem ale nie mam pewnosci co do ładowania. Kalkulator asg mowi 5 godz a bateria padła po 600 kulkach. Kolega mowi 7 godz bo tyle laduje swojego firefoxa 8,4 1500. Nie stac mnie na kolejna baterie. Zamiast napisac krotko i na temat np. "5 godz". To ty mi wyklad dajesz. Czuje sie jak w Urzedzie Gminy. Jedno odsyła do drugiego :icon_biggrin:. Wiec ponawiam pytanie. Bateria 8,4 1600 ladowarka stock 450mA. Ile czasu ładowac ?

Zdradzisz mi, jak to zrobiłeś? Ja do tej pory regularnie czytam parę tematów dziennie i nawet nie jestem w połowie...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...