Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tuning G&P LMT Defender 2000


Recommended Posts

Stockowo siedzi tam M120, więc zaproponowałbym wymianę fabrycznej sprężyny na SP120 oraz montaż zestawu Bore Up Guradera do M4A1 lub M16 (w asgshop.pl dostępne są oba). Wybór zestawu uzależniony jest od tego jaki masz tam zamontowany cylinder. Powinieneś osiągnąć rezultat na poziomie +30-40fps. Nie musiałbyś przy tym wymieniać żadnych innych podzespołów, a zastosowanie tego zestawu nie wpłynęło by negatywnie na trwałość szkieletu GB. Koszt modyfikacji (bez przesyłki) powinien zamknąć się w 250-260 zł.

 

Wszystko uzależnione jest od tego czy chcesz korzystać z podzespołów tajwańskich czy chińskich producentów.

 

Pozdrawiam,

Malvin.

Link to post
Share on other sites

Sprawdziłem za Ciebie jaki jest cylinder i ten zestaw będzie dobry: http://asgshop.pl/sk...ukt.php?id=1062 Przed ewentualnym zakupem zmierz długość dyszy w Defenderze, ta z zestawu ma długość 21mm. Sprawdź też czy w komorze Hop-Up jest miejsce w które zmieści się wybrzuszenie na obwodzie dyszy, ponieważ w twojej replice dysza ma stały obwód na całej długości. W przeciwnym razie czeka cię trochę zabawy z pilnikiem i papierem ściernym aby dopasować dyszę.

 

Dobrym krokiem byłoby przed zakupem przeszukanie forum pod kątem informacji o zestawach BU innych producentów. Może uda Ci się kupić coś taniej.

 

Tak na marginesie, po zamontowaniu tego zestawu i sprężyny w moim AK, uzyskałem wzrost prędkości początkowej kulki z ~390fps do ~430fps.

Edited by Malvin
Link to post
Share on other sites

Witam, czy ktoś się orientuje co najlepiej wymienić w G&P LMT Defender 2000 w gearboxie aby można było wsadzić do niego sp130? Do ilu mniej więcej wzrosłyby fps'y po takim tuningu?

Budżet max 250zł.

Replika całkowicie stockowa.

Link do repliki: http://www.specshop...._Czarny_-_16826

Pozdrawiam.

 

witam powiedz mi jak strzela ta replika bo wlasnie taka zamowilem jakie masz odczucia?

jak z zasiegiem i wogole?

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...