Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika dla początkującego do 1000 zł


Recommended Posts

KWA w stocku ma ok. 50m zasięgu, mało awaryjna, jedyne co można wymianić to tłok bo jest za słaby na mocniejsze sprężyny, ewentualnie głowicę tłoka na pomową. Jeśli nie potrzebujesz więcej niż ok. 50m to zostawiasz stock i pochodzi ci dobre parę lat. KWA nie są idealne pod względem wyglądu - niby farba odchodzi i plastiki słabe, no i okablowanie takie jakieś, ale bebechy wyśmienite.

Link to post
Share on other sites

Replikę na bazie gb V3 poniżej 1000zł z takim zasięgiem będziesz miał bez problemu-zręsztą,jak masz zaczynać,to lepiej kupić coś mniej awaryjnego.

Idąc po kolei,od najlepszego w danej rodzinie:

G36-Cyma CM003(G36C)/G36C/K Ares(tylko tam baterii i ładowarki brak),G608 JG i pochodne

RK-wersję SW/WS szukaj,stalowe AK BOYI są bardzo ładnie zrobione,GB w porządku

CM.04X-AK Cymy z oznaczeniem od 040 w górę-bardzo dobry GB,wykonanie zewnętrzne przez znal słabsze,niż BOYI

DSA 58 Zeta Lab-replika kopii ostrej FN FAL

potem długo nic i będą AUGi JG(problem z dostaniem części zewnętrznych)

dopiero teraz na V2,czyli wszelkiej maści M4/M16(przy czym są tu wyjątki,typu HK 416 JG,które niestety jest lekko przydrogawe),MP5,SCAR(nielubiane SC01 BOYI i narazie w miarę świeże SC02) itp...

V6 i V7 to głównie odpowiednio PMy w stylu P90/Tommygun i M14...

Chyba,że wolisz KWA,to w stocku powinno być dobre-tylko nie patrz na wykonanie zewnętrzne :hahaha:

Edited by KapitanBomba04
Link to post
Share on other sites

a dlaczego akurat od G&P? Chciałbym akurat wiedzieć bo też w sumie przymierzam się do konkretnego kupna lepszego sprzętu i jest trochę tych producentów emek a która tu dobra to ja nie wiem, wiem że KWA ma flaki fajne ale z zewnątrz to ponoć porażka a co z resztą? Mają słabsze flaki i są bardziej podatne na uszkodzenia i eksploatację?

Link to post
Share on other sites

Jako posiadacz KWA uważam że jest dobre w środku i na zewnątrz ale wymagają "dotarcia" - u mnie wymiana gumki hop -up i sprężynki od komory. W ramach tuningu wymieniłem sprężynę na 130 Guardera i mam jakieś 480-490 FPS i dobry zasięg. Od roku wymieniam tylko baterie jak się skończy prąd ;)

Link to post
Share on other sites

a dlaczego akurat od G&P? Chciałbym akurat wiedzieć bo też w sumie przymierzam się do konkretnego kupna lepszego sprzętu i jest trochę tych producentów emek a która tu dobra to ja nie wiem, wiem że KWA ma flaki fajne ale z zewnątrz to ponoć porażka a co z resztą? Mają słabsze flaki i są bardziej podatne na uszkodzenia i eksploatację?

 

W środowisku utrwaliło się przekonanie, że G&P robi najlepsze eMki na świecie pod kątem wyglądu zewnętrznego, Podobno jak położysz taką replikę koło oryginału to z wrażenia będziesz chciał podpiąć do niej magazynek od ostrej. Na żadnym elemencie takiej eMki nie znajdziesz znaczków ASG, 6mm czy innych dziwactw, które tak skutecznie zdradzają, że masz w rękach zabawkę.

 

 

Dlaczego ludzie przyczepili się do wykonania KWA?

 

Bo w AEG'ach tego producenta fatalne są plastiki (wystarczy wymienić), bo komora HU się psuje (jej naprawa jest bardzo prosta), bo górna szyna montażowa nie stanowi monolitu z korpusem (też można sobie z tym bez trudu poradzić), bo lubią hejcić, bo zazdroszczą, bo... A kogo to obchodzi ? Tak samo jak przyczepią się, że masz ~500fps i stanowisz zagrożenie, bo tylko niedzielni gracze kupują KWA i zabijają w ten sposób ducha airsoftu, bo w ASG najważniejsza jest taktyka i kontraktowy szpej, bo...

Edited by Malvin
Link to post
Share on other sites

A takie pytanie jeszcze co myślicie o tych replikach? O części zamienne itd

 

1. http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_45&products_id=6809&name=ARES_-_SCAR-H_BLACK (nie koniecznie tej firmy)

2. http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_45&products_id=1262&name=G&G_-_Top_Tech_-_UMG#!prettyPhoto

3. RK-2 ,3W ,5 ,6W (mam rozumieć że to te same bebechy? Tylko wyglądem się różnią? Bo po opisie to tak można wywnioskować)

Link to post
Share on other sites

Najlepiej zacznij od sprecyzowania swoich oczekiwań, to znacznie ułatwi innym przedstawienie Ci konkretnych propozycji.

Ale zanim to zrobisz, to zacznij od przejrzenia ofert największych sklepów (gunfire, specshop, asgshop, taiwangun, zbrojownia, taktyczny itd.). Gdy dokonasz wstępnego wyboru replik zajrzyj do tego działu: http://forum.wmasg.pl/forum/209-repliki-elektryczne/. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że znajdziesz tam opis repliki pozostającej w twoim zainteresowaniu. Jeżeli okaże się, że masz jeszcze jakieś pytania lub nie znalazłeś interesującej Cię repliki dopiero wtedy jest sens pytać tutaj. W tematach o replikach wypowiada się o wiele więcej osób niż w tym dziale, więc twoja wiedza będzie pełniejsza

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...