Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Rozwalić to się nie rozwali ale rozpisz się, sam chodzę z mp5 jg i idealnie nadaje się do budynków (do lasku też :icon_smile: ) Powiedz czy chcesz coś większego czy tylko to co podałeś? Jeśli strzelasz się w lesie a chcesz cm030 na cqb to kupuj cm030 bo będziesz miał zapasową do lasku :icon_wink: Well'a nie miałem w dłoni więc ci nie powiem co i jak, ale z cm030 się raz zetknąłem i jakoś mi się spodobała, sam nie przepadam za elektrykami klamkami bo wolę gazówki ale cm030 to porządny jak na swoją cenę pistolet :icon_smile: ALE i tak ci polecam mp5 jg :icon_biggrin:

 

A jeszcze jedno zapomniałem - Pamiętaj, w cqb nie zawsze ma się czas na zmianę magazynka ;) Skorpion ma hi capa na 300 kulek, cm 030 ma mniejszy więc będziesz musiał dokupić (co i tak zapewne zrobisz)

Edited by Kemonator
Link to post
Share on other sites

Brat na strzelance uciekał i magazynek ładował przy cm 030 :) . Replike raczej potrzebuje bardziej do cqb, chociaż czasem do lasu też by mógł być, z kolegami strzelamy sie w bardzoo zarośniętym lesie więc skorpion powinien dać rade. Jak wy uważacie ?

Link to post
Share on other sites

Hmm Las bardzo zarośnięty - tzn : Dużo chudych drzew czy też krzaki itp? Skorpion wystrzeli na 20 metrów, mp5 jg który jest drozszy o ledwo 100zł (a teraz jest promocja 350zł) wystrzeli do 50-60metrów (mój spokojnie 60 po kilku wymianach). Rób co chcesz, twój wybor :icon_smile: Ja i tak ci polecam mp5 jg, krótka replika, idealna do CQB, :icon_wink:

 

Łap linka:

 

http://gunfire.pl/product-pol-1152189562-JG068MG.html

 

http://gunfire.pl/product-pol-1152189624-JG069MG.html

 

Długość tego drugiego to 58 cm, długość wella to 52 cm (z kolbą) więc różnica znikoma ;) Teraz wybór należy do ciebie, czy chcesz być szybki, zwinny i strzelać jak z filmu 1 ręką czy wolisz walić na 40-50 metrów a zarazem mieć większą giwerę :)

Edited by Kemonator
Link to post
Share on other sites

Kurde już edytować nie mogę ._. ...

 

Ok jeśli masz sporo drzew i krzaków to już ciebie rozumiem :) Jeśli masz takie miejsce to jednak lepiej r2 gdyż jest mniejsze, bardziej poręczne, ma więcej BB w magazynku od cm030 i ogólnie well jest polecana jako "większa boczna" a cm030 tylko jako boczniak do lasku. Na twój budżet polecam r2 wella, ale niech wypowie się ktoś inny :) Z miłą chęcią też się czegoś dowiem

Link to post
Share on other sites

Mierzyłeś czy na oko?Stockowe mp5 JG leci na 35 metrów,nie wiem jakim cudem poleciało na 60.

 

Ee.... napisałem, gdzieś, że stockowe? A po drugie jakim cudem 35? 40 minimum :icon_smile:

 

Mam mp5 jg wymieniłem łożyska,sprężynę,gumkę,lufę, wszystko dociśnięte, leci prosto na jakieś 55 metrów (prosto, mierzone) a w cel kartki a4 z 40 metrów mogę trafić bez problemu.

 

A co do stocku - napewno leci więcej, niby chińczyk ale fps'y ma... Ja daję porównanie do Wella, który leci 20 metrów ._.

Edited by Kemonator
Link to post
Share on other sites
Ee.... napisałem, gdzieś, że stockowe? A po drugie jakim cudem 35? 40 minimum :icon_smile:

 

Hmm Las bardzo zarośnięty - tzn : Dużo chudych drzew czy też krzaki itp? Skorpion wystrzeli na 20 metrów, mp5 jg który jest drozszy o ledwo 100zł (a teraz jest promocja 350zł) wystrzeli do 50-60metrów

 

Brzmi to trochę tak,że za 350 zł otrzymujemy replikę która strzela na 50 metrów a jest droższa od scorpiona o 100 zł.

Link to post
Share on other sites

Brzmi to trochę tak,że za 350 zł otrzymujemy replikę która strzela na 50 metrów a jest droższa od scorpiona o 100 zł.

 

No tak, dokładnie. (Tylko zmniejsz zasięg stockowego mp5 do 40m :) ) Tylko, że jest różnica w wielkości :) Nieraz to 20cm zawsze coś zmieni w cqb i w chaszczach heh, teraz to jego wybór co weźmie.

Link to post
Share on other sites

^Up znalazłem fajny temat i oto skutki jego użytkowania przez kilka tysięcy kulek:

 

https://picasaweb.go...R2SkorpionVz61#

 

A tu temat, poczytaj sobie jeśli chcesz na pewno kupić

http://forum.wmasg.p...61/page__st__40

 

I coś ważnego :icon_smile:

 

Cytat:

 

"Krótki opis bebechów: chiński standard.

-szkielet z shitmetalu

-zębatki marki XYT

-plastikowa prowadnica sprężyny

-plastikowy tłok z ostatnim zębem metalowym

-plastikowa głowica tłoka, wentylowana

-plastikowa głowica cylindra i dysza

-plastikowa listwa dosyłacza

!plastikowy antyrewersal!"

 

Wątpię, że plastik fantastik wytrzyma dłużej niż hmm... 1 rok?

 

V*Down - niezapomniałem, poczytaj dokładnie :icon_biggrin: I poprzedni wlasciciel jedynie łożyska zamienił :icon_smile:

 

 

Ee.... napisałem, gdzieś, że stockowe? A po drugie jakim cudem 35? 40 minimum :icon_smile:

 

Mam mp5 jg wymieniłem łożyska,sprężynę,gumkę,lufę, wszystko dociśnięte, leci prosto na jakieś 55 metrów (prosto, mierzone) a w cel kartki a4 z 40 metrów mogę trafić bez problemu.

 

A co do stocku - napewno leci więcej, niby chińczyk ale fps'y ma... Ja daję porównanie do Wella, który leci 20 metrów ._.

 

A na tuning 160zł poszło :icon_razz:

 

* Edit

Kolega kemonator zapomniał napisać chyba, że jego replika jest używana i niektóre części wymienił poprzedni właściciel. A jako, że jest używana i kolega nei musiał przeznaczać dużo na tuning, to wpływa to na cenę jak i zasięg =/

 

Nie pisz bzdur jak nie wiesz :) To, że używana nie znaczy ze lepiej strzela :D (Tak to wywnioskowałem z twojej wypowiedzi)

Edited by Kemonator
Link to post
Share on other sites

Brzmi to trochę tak,że za 350 zł otrzymujemy replikę która strzela na 50 metrów a jest droższa od scorpiona o 100 zł.

 

Kolega kemonator zapomniał napisać chyba, że jego replika jest używana i niektóre części wymienił poprzedni właściciel. A jako, że jest używana i kolega nei musiał przeznaczać dużo na tuning, to wpływa to na cenę jak i zasięg =/

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...