Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mundur rosyjskiego assault z battlefielda 3


Recommended Posts

No to czas na dłuższą wypowiedź...

 

Po pierwsze - człowieku to jest gra... wojsko nei chodzi w T-shircie...

 

Zacznijmy od mniejszych:

 

http://www.gromtrade.pl/product-pol-475-Buty-Altama-Jungle-czarne.html

 

Byle jakie buty wojskowe, sam dałem pierwsze które znalazłem.

 

Teraz ochraniacze:

 

http://www.military.pl/condor-nakolanniki-taktyczne-czarne_8385t.html

 

i ponownie dałem pierwsze lepsze.

 

Rękawice - chyba widać na oko... Byle jakie bez ścięte.

 

Kamizelka - wreszcie coś bardziej realnego.

 

http://www.militaria.banzaj.pl/ACTION-SPORT-GAMES-Kamizelka-modulowa-STRIKE-MOLLE-zestaw-zielona-p156182-sklepy.html

 

A jeśli nei to to jakaś molle z ładownicami/cargo itp.

 

Hełm - sam znajdziesz - powinieneś...

 

Google - Byle jakie, przecież to gra to mogą być nawet bez szkiełek.

 

hmm na twarz - niewyraźnie widać niech wypowie się ktoś inny

 

Bluza + Spodnie jakieś...

 

Broń - Nie grałem w BF 3 ale na moje oko to zmodyfikowane ak47 z "lunetą?!"

 

 

__

 

I ostatnie najważniejsze - Nie znam się :) Mówiłem to co widzę :) Ale wątpię, że BF3 odwzorowywało się na prawdziwej armi... no napewno nie w tym przypadku, to bardziej partyzantkę przypomina. Nie wiem czy jest jakikolwiek sens robienia takich rzeczy jak ja robiłem bo wedlug mnie wszystko to jest nierealne.

 

Jeśli cos mówię źle to proszę mnie poprawić bo się nie znam a chciałem pomóc :)

Link to post
Share on other sites

Broń - Nie grałem w BF 3 ale na moje oko to zmodyfikowane ak47 z "lunetą?!"

 

AEK-971 z PSO X4 według BF3 ;p

 

Nakolanniki (ALTA Tactical zalecam), rękawice na pewno są w którymś ze sklepów, zakładkę masz na górze strony, buty, mi przypominają Bates, ale mi wszystkie takie je przypominają.

 

Jeśli chodzi o odwzorowywanie, to tutaj wstawił pierwszy lepszy SS gdzie medyk jest zrobiony na luzie, tak to twórcy przyłożyli się nieco bardziej do umundurowania, US wygląda przyzwoicie, Ruscy również, ale zależy też jaki kamuflaż wybierze gracz, jeden udany, drugi nie, trzeci po środku i tak dalej.

Edited by WszystkoZajęte
Link to post
Share on other sites

AEK-971 z PSO X4 według BF3 ;p

 

Wreszczie ktoś mnie poprawił a nie odrazu zaczął się sprzeczać :maniak_luzik: Świat zmienia się na lepsze :D

 

A co do spodni - niestety nie wiem co to jest powiem ci tylko tyle co pomogło mi troche wyszukiwanie oraz piękna strona

 

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_camouflage_patterns

 

oraz ta stronka: http://www.galaxyarmynavy.com/search_sky_blue_camouflage.asp Podobne PODOBNE gatki są tutaj, niestety za chiny ludowe nie mogę znaleść identycznych ze zdjęcia :/ Prawdopodobnie będziesz musiał (raczej) iść do krawcowej, kupić spodnie granatowe i poprosić aby ci doszyła tak zwane : "Sky blue camo" w okolicach tak jak na zdjęciu,

 

Teraz co do bluzy - Według mnie to zwykła bluza :) W sklepie powinieneś znaleść

Link to post
Share on other sites

A bluzka do zwykły polarek, który dostaniesz nawet w sklepie z odzieżą używaną, do tego może doszyjesz kapturek jak tutaj i masz. Odnośnie poleconej kamizelki wyżej za 560zł, tak w gwoli ścisłości, CIRAS się zwie i nie ma sensu wydawać 600 na całość jak podstawkę można kupić za połowę ceny i do niej dokupić za resztę ładownice do AK (jeśli go kupujesz) i magazynki coby puste nie było.

Link to post
Share on other sites

^Up jakie pierdolą? Popatrz jaką on tam ma kurtkę, poczytaj co mysmy wogole napisali... Popatrz się na zdjęcie, twoje spodnie nawet nie przypominają, kamizelka - moze byc. :icon_biggrin: A on chcial najtansze rzeczy a nie kurtka za 370zł :icon_razz:

Edited by Kemonator
Link to post
Share on other sites

Zwykły polarek? Zwykła bluzka?! Jak się nie znacie, to nie pomagajcie. Bo gówno wiecie

 

Kamizelka to prawdopodbnie CIRAS z kieszeniami MOLLE od SSO: na magi do AK oraz na flary.

 

 

IMGP5992.jpgIMGP5981.jpg

 

 

Kurtka ewidentnie Gorkow, pewnie ze Spławu, jak kolega wyżej wspomniał. Spodnie też Gorkowe, aczkolwiek niebieskawe jakieś w kamo ala Dubok.

 

Rękawice SPOSNowe

IMGP6383.JPG

 

Gogle ESSy, nakolanniki Alty.

 

 

I ostatnie najważniejsze - Nie znam się :icon_smile: Mówiłem to co widzę :icon_smile: Ale wątpię, że BF3 odwzorowywało się na prawdziwej armi... no napewno nie w tym przypadku, to bardziej partyzantkę przypomina. Nie wiem czy jest jakikolwiek sens robienia takich rzeczy jak ja robiłem bo wedlug mnie wszystko to jest nierealne.

 

Jeśli cos mówię źle to proszę mnie poprawić bo się nie znam a chciałem pomóc :icon_smile:

 

Typowy przykład "nie znam się, ale się wypowiem". Ani jednej rzeczy nie podałeś poprawnie. A zmodyfikowane AK47 z lunetą dobiło sprawę... Pokory ludzie, pokory. Jeśli się na czymś nie znacie, to po co zabierać głos i robić z siebie idiotę?:)

Edited by KreciKs
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

W battlefieldzie każdy assault ruski ma coś w stylu gorki, jak wybierzesz izloma to dobrze widać. W jednej misji gdzie się skacze ze spadochronem wojaki mają gorki w izlomie, kamizelki sso alfa z i plecaki bóbr. Dawno patrzyłem, więc nie jestem pewien do końca, ale to taki w miarę standardowy set w bf3.

 

Edit: dajcie łopatę, szybko! Sorry wielkie, nie spojrzałem na daty postów.

Edited by cyp
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...