Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Yahalom

Moderator I
 • Content Count

  6064
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

36274 profile views
 1. Nie łatwiej ogarnąć przez RWS Cetus?
 2. Podejrzewam, że jest to raczej kwestia proporcji ciała. Ciężko powiedzieć w ciemno ;)
 3. Jakiejś super szerokiej palety pasów to te firmy nie mają, więc nie ma sensu wskazywać konkretnych modeli :)
 4. No, ale co się miało zmienić poza tym, że te pasy się jeszcze bardziej zestarzały? :D Trochę tego typu pasów pojawiło się na rynku: Templars Gear, Condor, Janysport, Red River itd.
 5. Jakie magi innych firm będą pasowały do Sabera CQB?
 6. KSK z nowymi karabinkami
 7. Z mojego doświadczenia wynika (opartego o dobrych kilkanaście kasków/hełmów różnych producentów), że szyny w różnych partiach mogą być... różne.
 8. Do słuchawek powinno pasować, ale do szyny... to loteria niestety. Kopii hełmów/kasków OPS-CORE mam kilka (rożne firmy / rozmiary) i na każdym z nich te cholerne adaptery siedzą inaczej :D Z jednego spadają, na drugim siedzą "na ślinę", a na trzecim jak się je zamontuje to ciężko je zdjąć. Jak nie chcesz rzeźbić, to spróbowałbym z zakupem tego montażu. Jak nie będzie chciał siedzieć dobrze, to rozważyłbym zakup nowego kompletu szyn...
 9. Dużo za luźne? Widzę trzy opcje na szybko: 1) eliminujesz luz poprzez doklejenie "podkładki" w miejscu gdzie fragment szyny rozjeżdża się z bloczkiem słuchawek, tak żeby wchodziły na sztywno; 2) mając ustalone miejsce w którym mają siedzieć słuchawki używasz kleju na gorąco/taśmy dwustronnej, w celu przyklejenia bloczka słuchawek "na sztywno" do szyny; 3) demontujesz bloczek i jego miejsce wstawiasz elementy akcesoryjne, które były dodawane do hełmu - one powinny siedzieć na sztywno w szynie.
 10. Wydaje mi się, że bez zmian - używałem paru pierdół i były fajnie odszyte. Kamizelek używa np. CBŚP :)
 11. GTG/CRH - kwestia tego który dizajn Ci się bardziej podoba. Które rozwiązania bardziej do Ciebie przemawiają. RR bym odpuścił ze względu na dostępność.
 12. Z Jarmixem nie miałem nigdy problemów.
 13. Z Red River będzie ciężko - podpytaj Jarmix czy nie są w stanie czegoś ogarnąć.
 14. Husar jest trochę przekombinowany moim zdaniem. Mam ich plejta (trzecia kamizelka z tej firmy), miałem kieszenie i... tak trochę jest "za bardzo" dizajnersko. Currahee ze starszej serii ("klasyk") ma zajebiście przystępne ceny. Nowsze wypusty to zrzynka z Crye - droższe, ale bardzo dobrze odszyte. Ergonomią przemawia do fanów Crye ;) MIWO to taki regres na obecną chwilę. Raczej bym się nie pchał, jeżeli nie masz rekonstrukcyjnych sentymentów. Direct Action plasuje się zajebiście (mam i miałem sporo ich zabawek), tylko są diabelnie drodzy :/ Warto rozważyć przy nadmiarze gotówki ;) Rozejrzałbym się jeszcze za kieszeniami Templars Gear.
×
×
 • Create New...