Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Yahalom

Moderator I
 • Content Count

  6072
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

36307 profile views
 1. Magazynki (pistoletowe przynajmniej) trzymają się dobrze, ale trzeba się trochę "napchać" przy wkładaniu ich z powrotem. Generalnie jest to fajna cenowo alternatywa ;)
 2. Sprawuje się dobrze, tu nie ma żadnych kosmicznych technologii :D Trochę razi wielkość logo Helikona na poszczególnych produktach, ale można to przeżyć ;)
 3. Generalnie różnica rozmiaru wynika z tego, że magazynki 1911 to magazynki jednorzędowe. Hicapa natomiast to dwurzędówki. Wydaje mi się, że powinny podejść do "POLIMEROWA ŁADOWNICA NA MAGAZYNKI PISTOLETOWE - FOLIAGE [FMA]".
 4. Yahalom

  Currahee

  Mam, kupiłem z braku laku jako tanią ładownicę w razie "W". No z ergonomią to jest tak, jak mniej więcej w latach 2005-2010 czyli tak sobie :D Wyciągnąć wyciągniesz, z wkładaniem troszkę trzeba się namęczyć ;) Od biedy może być.
 5. Nie łatwiej ogarnąć przez RWS Cetus?
 6. Podejrzewam, że jest to raczej kwestia proporcji ciała. Ciężko powiedzieć w ciemno ;)
 7. Jakiejś super szerokiej palety pasów to te firmy nie mają, więc nie ma sensu wskazywać konkretnych modeli :)
 8. No, ale co się miało zmienić poza tym, że te pasy się jeszcze bardziej zestarzały? :D Trochę tego typu pasów pojawiło się na rynku: Templars Gear, Condor, Janysport, Red River itd.
 9. Yahalom

  VFC GBB

  Jakie magi innych firm będą pasowały do Sabera CQB?
 10. KSK z nowymi karabinkami
 11. Z mojego doświadczenia wynika (opartego o dobrych kilkanaście kasków/hełmów różnych producentów), że szyny w różnych partiach mogą być... różne.
 12. Do słuchawek powinno pasować, ale do szyny... to loteria niestety. Kopii hełmów/kasków OPS-CORE mam kilka (rożne firmy / rozmiary) i na każdym z nich te cholerne adaptery siedzą inaczej :D Z jednego spadają, na drugim siedzą "na ślinę", a na trzecim jak się je zamontuje to ciężko je zdjąć. Jak nie chcesz rzeźbić, to spróbowałbym z zakupem tego montażu. Jak nie będzie chciał siedzieć dobrze, to rozważyłbym zakup nowego kompletu szyn...
 13. Dużo za luźne? Widzę trzy opcje na szybko: 1) eliminujesz luz poprzez doklejenie "podkładki" w miejscu gdzie fragment szyny rozjeżdża się z bloczkiem słuchawek, tak żeby wchodziły na sztywno; 2) mając ustalone miejsce w którym mają siedzieć słuchawki używasz kleju na gorąco/taśmy dwustronnej, w celu przyklejenia bloczka słuchawek "na sztywno" do szyny; 3) demontujesz bloczek i jego miejsce wstawiasz elementy akcesoryjne, które były dodawane do hełmu - one powinny siedzieć na sztywno w szynie.
 14. Wydaje mi się, że bez zmian - używałem paru pierdół i były fajnie odszyte. Kamizelek używa np. CBŚP :)
×
×
 • Create New...