Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Yahalom

Moderator I
 • Content Count

  6,080
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

36,953 profile views
 1. Z kydexem? Może być ciężko. Baribal ma w ofercie podobne ładownice, które zamiast kydexowych ramek mają taśmy.
 2. Wodotrysków nie ma, ale jak za 3 stówy to jest całkiem fajnie. Rzepa ściągającego nie ma. Wszyta na plecach guma jest rozciągliwa. Ochraniacze wchodzą bez problemu, zarówno do bluzy jak i spodni. Owszem, airflexy z wystającą skorupą z tego nie zrobisz, ale upchasz tam wiele innych nakolanników i wkładów.
 3. Ładownica do beryla - Currahee. Rozejrzyj się też za takim pasem w MIWO Praszka, z tego co widziałem to taki mieli w ofercie.
 4. Złożyłem na szybko mniej więcej taki zestaw o jakim piszesz w sklepie e-militaria.pl (po wpisaniu kodu rabatowego na 5%, który jest on do znalezienia w internecie wychodzi poniżej Twojego progu). Złożony zestaw: Szelki Direct Action Mosquito Y-Harness - Ranger Green - 124,00 zł Kieszeń Helikon Competition Dump Pouch - Olive Green - 99,00 zł Pas Modułowy Helikon Competition Modular Belt Sleeve - Olive Green - 159,00 zł Pas Taktyczny Zewnetrzny Helikon Defender Security Belt - Olive Green - 70,40 zł Ładownica Helikon Competition Rapid Carbine Pouch - Olive
 5. Zauważ, że każdy z pasów, które wskazałeś jest inny - TG to rękaw pasa, THIN to niskoprofilowy, sztywny pas główny z komórkami kompatybilnymi z molle, a NS to samodzielny, stosunkowo miękki pas główny. Temat szelek to niestety, ale kwestia empirycznego sprawdzenia - jednym zjedzie z dupy od samego patrzenia, u innych będzie się trzymało sztywno. Niemniej jednak wychodzę z założenia, że mimo wszystko szelki się przydają. Rzuć jeszcze okiem na: - WARHAWK Modular Belt Direct Action, jeżeli koniecznie to musi być, aż tak niskoprofilowy pas ;) - MOSQUITO + Mustang Rescue Belt w
 6. Ciuchy powoli wjeżdżają do sklepów ;)
 7. Podobno ta przyłbica bardzo mocno daje o sobie znać ze względu na wagę, więc poza lansem wskazany jest raczej wariant używania hełmu bez niej ;)
 8. Allegro. Co jakiś czas pojawiają się różne dziwactwa w CCE. Specjalsi używają też "standardowego" dla specjalsów kompletu Crye Precision w Multicam, więc to też jest może jakieś wyjście.
 9. Magazynki (pistoletowe przynajmniej) trzymają się dobrze, ale trzeba się trochę "napchać" przy wkładaniu ich z powrotem. Generalnie jest to fajna cenowo alternatywa ;)
 10. Sprawuje się dobrze, tu nie ma żadnych kosmicznych technologii :D Trochę razi wielkość logo Helikona na poszczególnych produktach, ale można to przeżyć ;)
 11. Generalnie różnica rozmiaru wynika z tego, że magazynki 1911 to magazynki jednorzędowe. Hicapa natomiast to dwurzędówki. Wydaje mi się, że powinny podejść do "POLIMEROWA ŁADOWNICA NA MAGAZYNKI PISTOLETOWE - FOLIAGE [FMA]".
 12. Yahalom

  Currahee

  Mam, kupiłem z braku laku jako tanią ładownicę w razie "W". No z ergonomią to jest tak, jak mniej więcej w latach 2005-2010 czyli tak sobie :D Wyciągnąć wyciągniesz, z wkładaniem troszkę trzeba się namęczyć ;) Od biedy może być.
 13. Nie łatwiej ogarnąć przez RWS Cetus?
 14. Podejrzewam, że jest to raczej kwestia proporcji ciała. Ciężko powiedzieć w ciemno ;)
 15. Jakiejś super szerokiej palety pasów to te firmy nie mają, więc nie ma sensu wskazywać konkretnych modeli :)
×
×
 • Create New...