Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zdechłe CM.028


Recommended Posts

Witam opiszę problem a najwyższym stopniu jakim mogę bo to z relacji znajomego przez fb

 

Kupił nową cymkę 028 na gf załadował batkę przez 6 godzin strzelił jedną,drugą,trzecią serie i karabin cichł całkowice nic nie zgrzyta nic nie chrzęści.Mówił że bateria była gorąca a karabin nie strzelał.Wiecie co mogło się stać?? oczywiście baterię sprawdzę bo wezmę do niego swoją.

Link to post
Share on other sites

Zapewne palnę totalną głupotę, ale najciemniej pod latarnią... Może przeładowanie akumulatora? Jak korzysta się z taniej ładowarki i nie zwraca uwagi na pakiet to można go szybko uśmiercić. Sam popełniłem ten błąd, ale to był akumulator Ni-MH, bardziej testowy niż do podłączania z repliką i strzelanie. Podłączyłem, zająłem się czymś w domu, wróciłem, odłączyłem, podłączyłem, jeden strzał i koniec.

 

Jeśli gadam bzdety to proszę, zacytujcie post, poinformujcie gdzie i jaki błąd, napiszcie poprawnie to i ja się czegoś nauczę.

Edited by WszystkoZajęte
Link to post
Share on other sites

A więc tak @Dread nie po to kupuje się nowe rzeczy żeby wysyłać je za 20 zł na gwarancję jeśli mają wymienić tylko bezpiecznik :)

 

@all po co kombinować i robić teorie spiskowe skoro można przestrzelać "na krótko" :) i już wiemy że to bezpiecznik dzięki za wasze rady i pomoc :)

Link to post
Share on other sites
A więc tak @Dread nie po to kupuje się nowe rzeczy żeby wysyłać je za 20 zł na gwarancję jeśli mają wymienić tylko bezpiecznik :icon_smile:

Nie mówię o gwarancji, tylko o reklamacji. Wychodzi za darmo, bo sklep ma obowiązek opłacić przesyłkę i nie trzeba kombinować :)

 

No ale co kto lubi :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...