Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z MP5 M5-MC JG


Recommended Posts

Witam, mam problem ze swoją repliką a niestety jestem delikatnym laikiem w tych sprawach. Mianowicie replika oddała kilka strzałów i "zacieła" się wg. mnie wyglądało to na twardy spust. Rozebrałem ją i złożyłęm spowrotem, replika znów oddała kilka strzałów i koniec znów zacieła się więc stwierdziłem że przyczyną mogą być zepsute styki gb więc wymieniłem je, złożyłem replikę znowu próba strzałów oddała 3 strzały po czym znowu jest zablokowana. Gearbox jak i zębatki i inne rzeczy nie wyglądają na popękane gb był rozkładany i składany i z repliką dzieje się to samo 3 strzały-zacięcie-rozebranie-złożenie-3 strzały.... i tak można by robić w kółko. Czekam na odpowiedzi i z góry dziękuję za pomoc

Link to post
Share on other sites

Przypuszczam złe złożenie gb, ponieważ piszesz że jesteś lekkim laikiem i że sam rozkładałeś i składałeś gearbox... Zapytaj jakiegoś serwisanta lub po prostu zanieś replikę do kogoś na diagnozę, bo próbując tak samemu można replikę naprawić albo zepsuć...

Link to post
Share on other sites

Rozkładałem ją ja, później osoba która jest obyta, lecz niestety i tej że osoby wiedza najwidoczniej jest nie wpełni dostateczna, wykluczone jest złe złożenie gb. Czekam na odpowiedź kogoś kto może pomóc w tej że sprawie.

Edited by Aspirato
Link to post
Share on other sites

Napiszę łopatologicznie byś zrozumiał:

Najpierw napisałeś że masz serwisanta który umie złożyć gearbox ale nie potrafi znaleźć przyczyny jego złego działania.

Piszesz też że wykluczasz złe złożenie.

Teraz piszesz że dalej coś jest nie tak z repliką.

I na pewno możesz zaufać takiemu serwisantowi że dobrze składa gearboxy.

Oddaj gnata komuś obeznanemu i nie będzie żadnych problemów.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...