Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kazana

Użytkownik
 • Content Count

  340
 • Joined

 • Last visited

 1. Kazana

  Snajperskie Kulki

  Odnośnie tej aukcji na aledrogo - "Kulki pakowane próżniowo i naoliwione". Ktoś się spotkał wcześniej z oliwieniem kulek? Skoro aż takie zabiegi, to ciekawe jak z puchnięciem tych kulek.
 2. Kazana

  Snajperskie Kulki

  Bodajże "pestki" były jednymi z pierwszych "snajperskich" białych kulek, niestety do niczego się nie nadawały... zresztą tyle czasu minęło a nadal nie ma dobrych, białych, ciężkich kulek. U mnie jeszcze egzystują gdzieś w ciemnych zakamarkach, na tyłach bliżej nieokreślonych szuflad.
 3. Za "polaczkow" powinieneś dostać solidnego karniaka. Wymyślasz fanaberie pluszowego airsoftu to się nie dziw, że ludzie się burzą.
 4. Siatka maskująca "glony" na wyposażeniu WP. Poszukaj, w internetach pełno tego jest.
 5. W komorze PDI dysza nie uszczelnia się na gumce HU tylko na oringu, tak więc najlepiej byłoby uciąć ten kołnierz jeżeli Ci go podwija. A jeśli została Ci gumka z odciętym kołnierzem załóż ją z powrotem. U mnie za każdym razem jak wsadzam nową gumkę, po paru strzałach kołnierz zostaje odcięty z iście chirurgiczną precyzją. Nie wypłynie to na celność ani szczelność układu, więc przy tej komorze i tych objawach śmiało można sięgnąć po nożyk do tapet. P.S. gumka systemy będzie lepsza od guardera.
 6. Zębatki się zblokowały, trzeba zapadkę przeciw powrotną (anti reversal) zwolnić, żeby się koła odkręciły. Jak to nie pomoże to rozbierz i sprawdź bebechy w GB czy aby coś się nie ułamało albo nie zwiesiło.
 7. Kazana

  Snajperskie Kulki

  Rakiety 0.45g kupione jakoś w sierpniu już nie wchodzą ani do promyka ani do PDI... Chyba będzie się trzeba przestawić na 500-550 fps i z 0.3 strzelać. Już tyle kasy poszło na te ciężkie kulasy, że wolę nawet o tym nie myśleć.
 8. To poszukaj czemu były dobre, a teraz są do bani... bo... te do bani to podróbki (a te dobre cały czas są dobre) i jest o tym temat na forum proszę Ciebie. Jeżeli jest coś nowego na rynku godnego polecenia znajdziesz to w tym temacie, przeczytaj, wysil się. Nie wiem, jest to jakieś ciężkie, nieosiągalne zajęcie dla nowych użytkowników?
 9. Kazana

  Snajperskie Kulki

  Wkładasz dobrą lufę i gumkę, używasz dobrej jakości kulek i już masz te +-15m większego zasięgu przy tych samych fpsach. Jednak nie zmienia to faktu, że dobrze by było mieć też liczby po swojej stronie.
 10. Kazana

  Snajperskie Kulki

  Niekoniecznie, sporo osób używa snajperek z mocą +-500fps. Choćby tacy, którzy na początek zainwestowali w porządną lufę, gumkę i komorę, a nie w czterocyfrowy wynik na chrono.
 11. Jesteś, bo możliwe słuszne alternatywy droższych części zostały tam podane...
 12. http://forum.wmasg.pl/topic/40592-oficjalny-warrior-i-l96-well/ P.S. nie będę odpowiadał na pytania leniwych użyszkodników. Polecam, Kazana.
 13. 1750 na sam tuning, 600fps (m160 guarder) i około 80m skutecznego.
×
×
 • Create New...