Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, wczoraj ( po dwóch tygodniach czekania ) dostałem SWD. Pierwsze co mi wpadło w oko to niezgrabnie oklejona kolba taśmą do mebli ( okleiną? ). Myślę sobie: " to tylko kolba, przecież i tak ją zmienisz... ". Więc zbytnio się tym nie przejąłem i kontynuowałem oglądanie. Drugą rzeczą jaka mnie wręcz rozśmieszyła jest przyklejenie ( chyba ) sylikonem mechanizmu naciągowego do obudowy ( komory, w której się znajduje ? ) cylindra. Dalej to już sprawy mechaniczne, czyli luźny selektor ognia, lufa zewnętrzna, przednia okładzina i element służący do blokowania obudowy górnej całego mechanizmu ( nie wiem jak to się dokładnie nazywa :icon_razz: ). Ogólnie to mi nie przeszkadzało jak i nie przeszkadza nadal. Dzisiaj postanowiłem sprawdzić jakość strzelania oraz zasięg ( całkowity oraz dokładny ). Wyszedłem na dwór, poszedłem na swoją prowizoryczną strzelnicę i zacząłem testy. Dałem broń koledze, a sam poszedłem określić celność strzałów. Na sam początek wybrałem 40 m. Pierwszy strzał - pudło, drugi - pudło, trzeci - pudło. Pierwsza myśl: " nie łapie kulek ". Jak się po chwili okazało magazynek jest luźny ( może to przez to ), a karabin strzela dwoma kulkami. Sprzedający twierdził, że dzieje się to mniej więcej co 20 strzałów ale nic nie wspominał o tym, że problem występuje cały czas. Oczywiście niczego super działającego się nie spodziewałem kupując używany karabin. Jednak nie sądziłem, że kupię "kota w worku". Teraz nasuwa mi się parę pytań i na samym wstępie chciałem podkreślić, że na rozbieraniu broni super się nie znam, a temat czytałem parę razy ale nic na ten temat nie znalazłem. Dlatego byłbym wdzięczny gdybyście pomogli mi w paru kwestiach...

Na początek chciałbym sprawić aby karabin miał stare osiągi ( sprzedający twierdził, że miał 570 FPS'ów ). Dlatego zależy mi na sprawieniu aby karabin strzelał jedną kulką. Może wiecie co może być tego przyczyną ? Jeśli tak to proszę o podpowiedz jak to zniwelować. Później chciałbym się zająć luźnym selektorem ognia....

 

@edit. Zaraz wstawię fotki.

@edit2. Fotki : https://picasaweb.go...94/KotWWorkuSWD

@edit3. Selektor ognia już nieważny.

 

Poprawiam sam siebie :icon_smile:

Edited by HeXs
Link to post
Share on other sites

Pozwolę sobie wyręczyć starych forumowiczów. A więc posłuchaj drogi kolego - początkowo chciałem pominąć ochrzan jaki Ci się należy za nie korzystanie z szukajki i zwyczajnie odesłać Cię do oficjalnego wątku o tym SWD w dziale o karabinach wyborowych. Widzę jednak, że i tam wstawiłeś powyższy post dokumentnie bimbając sobie na wielokrotnie pojawiające się w nim porady dotyczące Twoich problemów, dlatego ochrzan i tak dostaniesz: SZUKAJ, DO JASNEJ CIASNEJ :/ tam naprawdę wszystko jest.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...