Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

grzesio93

Użytkownik
 • Content Count

  405
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No to kompilacja rzeczy które udało mi się wyszukać w internecie i samemu zrobić: -Oring z cylinderka BB warto wymienić na gumowy o wymiarach 17x2,5 -w moim egzemplarzu był za krótki firing pin, nie chciała mi replika działać na CO2. Na szczęście jest stalowy więc poszła rzeźba - napawanie i nadanie kształtu -zaczep kolby (w korpusie) jest ze stali, ten w kolbie jest znalowy. Kolba strasznie latała więc poszła opcja ta sama co wyżej. Składa i trzyma się teraz idealnie, jednak nie będę tego mechanizmu za często używał - gdyby zaczep na kolbie był stalowy to by wszystko było ok. -Ze stal
 2. Łojeju, z tego co czytam to tak jakby broń czarnoprochowa nie była bronią, tak jak nasze zabawki i nie było można nią zabić. Broń czarnoprochowa to broń palna, tyle że nie jest wymagane na nią pozwolenie. A co do zoraki to zawsze mnie to dziwiło że za takie "zabawki" można pójść do sądu. Skoro prawdziwa, normalna, palna, ostra, czy jaka tam jeszcze chcecie broń jest bez zezwolenia i nikt nie robi z nią problemów. Tyle że musi być to oryginał lub replika produkowana przed 1885 rokiem. A szkoda, bo jest na przykład Ruger Old Army, który nie jest konstrukcją historyczną i jest na zezwolenie
 3. grzesio93

  Pytanko

  Nic się nie zmieniło od tej pory, przeczytaj temat to się dowiesz wszystkiego.
 4. Dokładnie. Pobiegasz chwile, trochę adrenaliny i mija. Więc nie wiem o co chodzi :icon_biggrin: Randomem jestem od paru dobrych lat, nie mam ani chęci ani czasu na treningi teamowe i unifikację "uzbrojenia". Tym bardziej że mam szpej jako tako niewygodny dla sporej części "dobrej strony mocy" o czym parę razy zdarzyło mi się usłyszeć. "Pomylony Rusek" :icon_biggrin: Swoją drogą fajny temat. I tym razem nie jest o ninji w airsofcie!
 5. ale chyba prościej będzie całe ca kupić... przy okazji będzie front metalowy.
 6. Moim zdaniem wyrobi się w 50 zł na przegląd i gumkę, bo bateria powinna być sprawna. Imo przegląd i czyszczenie to tuning nie do przebicia w takich replikach.
 7. Olej do maszyn precyzyjnych do wszystkiego... Nie żaden silikonowy.
 8. http://www.wgcshop.c...<br /><br />Bo trzeba mieć jakąś podstawową wiedzę żeby o czymś pisać. Ja bym to przerzucił do "jestem zielony" :D
 9. Kup replikę, zrób to o czym piszesz i wtedy pisz... Bo to co piszesz ma się nijak do rzeczywistości. Szybszy ruch tłoka to więcej prędkości wylotowej. Tutaj nie ma lufy gwintowanej przez którą pocisk musi się przebić. Tutaj po prostu krasnoludek kopie kulkę co powoduje jej wystrzelenie i ruch obrotowy, który to powoduje stabilizacje kulki i to że kulka robi "ziu". Prościej tego ci nie opiszę, kup i zobacz. Ewentualnie pożycz od kolegi... Tak, nazywa się to tłumik z mrugającą fotokomórką, inaczej tracer.
 10. Bo widzę że ten kolega wyznaje jedyne słuszne teorie wiatrówkowe :D Powiem ci jeszcze jedną rzecz jaką ten zły hop up robi a w replice bez hop upa pogorszy się strasznie celność. Hop up zapewnia stabilizacje kulki. A zwiększając wagę tłoka zmniejszasz prędkość wylotową, zwiększasz siły oddziałujące na szkielet GB (które to szkielety i tak pękają przy PLASTIKOWYCH tłokach).
 11. To jest głupie. Równie dobrze możesz spiłować gumke i sprawdzić czy replika strzelając prosto, czy pod kątem 45 stopni strzeli dalej. Powodzenia. PS. Z hop upem lobuje się dalej. Taa apropo. Ta rozmowa przypomina mi ostatnią przeprowadzoną z kimś kto uważał że limit do cqb powinien wynosić 110 m/s (360 fps) niezależnie od kulek. Zapytałem czy mogę strzelać 9 gramowymi kulkami. Może będzie temat na miare ninji w airsofcie...
 12. Jeszcze taki protip dla nowych. Czy trzeba być w jakiejś grupie ASG? Odpowiedź: Nie. Ja nie mam od paru lat żadnej grupy i dobrze mi z tym :D Jadę tam gdzie chce i nikt się mnie nie czepia że na treningi nie przychodzę. W sumie ostatnio byłem prawie w jakimś teamie, nawet naszywkę mam :D Ale słomiany zapał i to że u nas po stronie Rosysjkiej to są jak dobrze powieje 3 osoby, wszystko w sumie umarło śmiercią naturalną.
 13. Red gas jest uznany przez europe jako nieetyczny, więc go nie dostaniesz nigdzie, chyba że go sobie sprowadzisz. Zresztą te mity o jakichś uber osiagach red gazu to bajki. Jak chcesz mocny gaz to kup taki karabinowy. Na przykład guarder w 2 litrowej butelce.
×
×
 • Create New...