Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Początek przygody z asg


Recommended Posts

Cholera, dziesiątki użytkowników m249 najwyraźniej nie wiedzą, że ich repliki od dana już nie działają!

 

Ripx, daruj sobie swoje rady bo co temat to coś nabredzisz...

 

Nie wiem czy nie potrafisz odróżnić żartu, czy ja źle się wyraziłem. Jeśli to drugie to wybacz.

Ale pewnie masz rację. Obiecuję poprawę.

Edited by Ripx97pl
Link to post
Share on other sites

No nie ma co dobre rady daliście człowiekowi hahaha

 

A moim zdaniem warto jeszcze dokupić jakąś maskę-druciankę do okularów, żeby nie dać zarobić dentyście :icon_wink: .

 

Co do grzechotki jaką jest hc to zależy od napełnienia takowego maga, sposobu poruszania się itp itd na początek 3-4 hc bym proponował a rc lc i mc z czasem (i tak większość na imprezach wali z hc) pośrednim rozwiązaniem mogą być 'małe' hc do ak.

 

Czasem jest tak, że silnik i cała elektryka lepiej zniesie długą serię niż pro-zabawę na semi.

 

Co do boczniaka to przydaje się głównie w budynkach - więc wszystko zależy gdzie masz zamiar się głównie strzelać.

 

Jeśli chodzi o porady co do oporządzenia to musisz coś więcej powiedzieć/napisać o swoich preferencjach odnośnie camo - czy ma być to jakaś stylizacja czy raczej luźne podejście do tematu?

Na razie muszę rozważyć jakiś prosty kamuflaż z demobilu gdyż zwyczajnie nie stać mnie na nic innego na tym etapie. A w zwykłych ciuchach biegać nie zamierzam żeby nie przyciągać ognia wszystkich na około. Wydaje mi się, że jakiś mundur Landwehry powinien na początek w zupełności wystarczyć.
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...