Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sprawy orgaznizacyjno nieformalne


Recommended Posts

Sprawa jest prosta jak chce czuc sie wygranym i wygrac realnie, to musze wygrac z najlepszymi, startując do rywalizacji z nimi.

 

Jak chce po prostu wygrac medal i mowic ze wygralem, to ide do slabiej obstawionej kategorii, gdzie rywalizacji zeri i jaram się nic nie wartym medalem.

 

Mistrz Swiata Wagi Ciezkiej Federacji WBC ma pas nalezacy kiedys do Joe Louisa, Ali'ego, Tysona i przechodzi do historii. Mistrz Swiata Wagi Ciezkiej Federacji NBO nosi pasek od spodni za wygrana ze sredniakami ;) Mniej wiecej podobna różnica w randze "wygrywania".

Link to post
Share on other sites

Kategorie i klasę sprzętową można wygrać. Zawody IPSC zwycięża się zajmując pierwszą lokatę w rozliczeniu Overall (ogólnym).

 

Gwoli ścisłości to Overall jest oddzielny dla każdej klasy sprzętowej, obejmuje wszystkich bez podziału na kategorie (Lady, Junior, Senior itd.).

Link to post
Share on other sites

Ad Dominik

:icon_lol: Chyba jeszcze nie padał deszcz z którego powstanie rzeka by napełnić jezioro w którym popływasz jako senior :icon_lol:

 

A tak nawiasem , to w seniorach sa już "dziadki" i to takie co przez wiele lat byli na pudle , a teraz nie ten wiek , nie te oczy , nie te ruchy?

Wiek robi swoje i wyniki spadają.

Ale trzeba im klaskać ,że jeszcze im się chce po tylu latach ciężkiej niezapłaconej nikomu nie ptrzebnej roboty -jak to mówią młode Wilki

 

Ale Dziadki bawią się lepiej niż wilczęta - ostatnio można było zobaczyć jak do tego podchodzi np. Cze cze - brawa dla niego :icon_lol:

DVC

JKL

Link to post
Share on other sites

"Młode wilki" się nie bawią, a rywalizują i to jest normalne, bo to jest sport. Ze spiną, czy bez, ale sport i młodzi powinni podchodzić do tego jak do sportu, bo inaczej stanie się to piknikiem dla zacietrzewiałej i hermetycznej grupy, która będzie między sobą mówić ile to już w życiu zrobiła. Cze Cze ma prawo piknikować, ja nie poczuwam się do tego, że mogę powiedzieć, że zęby zjadłem i dlatego rywalizuję bawiąc się. Tylko chyba mam inne podejście do zabawy, ale pewnie co innego przyjdzie z wiekiem. A praca była i jest nadal potrzebna, żeby budzić ducha walki wśród młodych i nie spoczywać na laurach jako zblazowany i ogarnięty demecją "starzec", bo jeśli nie przyszłe pokolenie, to nie tylko staranie starszego pokolenia, ale i młodego tracą sens, a młodych ludzi spisuje się na straty "bo to już nie to". To się nazywa praca u podstaw, o której to społeczeństwo zaczyna zapominać, skupiając się na własnym ja. Takie ci moje odczucia i bunt wieku młodzieńczego. Ale (cytując klasyka) może mi się zdawać, bo dorastam. Zgodzisz się Panie Jacek?

 

 

Roger, dziękuję bardzo za uściślenie. Jak myslę, nie zmienia to diametralnie ogólnego znaczenia mojej wypowiedzi. Ale trafna uwaga, się chwali to :icon_wink:

 

Zszedłem na tematy egzystencjalno-moralne, kurde, co te studia z człowieka robią!? Zaraz takiemu chłystkowi wychylać się zachciewa. We łbie się przewraca, rewolucje i zrywy chce robić. Przewroty intelelktualne i dyputy jeno w głowie. Brzydko, brzydko się zachowuję. Nie przystoi.

Link to post
Share on other sites

AD rozmówcy

 

I to jest chyba sens tego sportu.

20 parę lat temu zaczynaliśmy IPSC - tak nam się wydawało.

Potem był rozwój ....... :icon_lol: i..

Zawody miedzynarodowe , europa i

wreszcie

Świat -- Mistrzostwa Świata z orzełkiem na koszulce białoczerwonej

Pudłą puchary medale od Aleksakosa i ................ latka lecą i lecą,

Ale jak nie będziemy zajmować sie młodymi wilkami to potem nam już nikt nie poda piwa do stolika bo sami ożemy je w trzęsących rękach rozlać.

 

Staruszki już sie raczej bawią i dobrze ,ale w Was młodych jest przyszła potęga Polskiego IPSC i mam nadzieję ,że za parę lat to reszcie Świata za Waszą strzelecka pomocą "spadną buty przysłowiowe."

 

DVC

JKL

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...