Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z gearboxem V2


Recommended Posts

Mam problem z gearboxem otóż. Po wymianie/tunningu mojej emki wystąpił problem z czymś... Ponieważ przy strzale dysza jest cofnięta do tyłu a kiedy tłok jest zwolniony jest ona wysunięta próbowałem już montować opóźniacz popychacza i tym podobne ale to nic nie daje.

Link to post
Share on other sites

No to najwidoczniej się źle wyraziłem ponieważ gdy tłok jest naciągnięty to dysza się cofa i replika strzela tak jak by z cofniętej dyszy, pobiera kulki i takie tam ale jak strzał pada to dysza jest cofnięta i nie uszczelnia się z gumką ani nic tylko po prostu powietrze ucieka. Próbowałem już montować opóźniacz dyszy i robiłem to na różnej konfiguracji zębatek, tłoka i zestawu cylindra ale cały czas jest ten sam problem.

Link to post
Share on other sites

Rozkręcasz Gearbox.

 

1. Wyjmujesz: spring, prowadnice springa, tylko cylinder, sprężynkę popychacza.

2. Składasz to wszystko bez tych części. Skręcasz na wszystkie śruby

3. W miejscu cylindra masz dostęp do popychacza i zębatek

4. Kręć zębatkami i ruszaj popychaczem. Sprawdź wszystkie możliwe położenia zębatek i popychacza względem siebie, które są podczas jednego cyklu pracy gearboxa. Będziesz widział wtedy czy są jakieś znaczne opory ruchu.

 

A tak pozatym, dysza prawie zawsze jest cofnięta gdy tłok jest zwolniony. Pytanie czy dysza rusza się podczas pracy gearboxa? No i pytanie czy replika strzela?

 

powodzenia

Edited by tred211
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...